Music Fest Skalica Extreme sport edition
Pondelok 07. Apríla 2014
Autor: PR

0 komentárov

Music Fest Skalica Extreme sport edition

Je to tak! Legendárny festival Music fest sa v roku 2014 stane festivalom, na ktorý nikto len tak nezabudne!

28.6 se otvoria brány Skalice a všetci priaznivci skvelej hudby a predovšetkým extrémnych a šialených športov si prídu na svoje! Počas celého dňa budú prebiehať exhibície profesionálnych športovcov. Exkluzivitu a jedinečnosť získava Music fest tým, že na jednom mieste uvidia návštevníci (25m) skoky v podaní freestyle motocrossu, jedinú mobilnú MAX rampu v strednej Európe, BMX show, MTB, skate, stuntrides, wakeboard, longboard a veľa ďalšieho. Behom celého dňa si budú mocť návštevníci pod dohľadom profesionálnych športovcov vyskúšať vybrané druhy športov.

Pred zahájením večerných koncertov vypukne v MAX rampe večerná exhibícia pod taktovkou tých najlepších riderov a zároveň legendárny DJ Lucky Boy, ktorý bude všetkých pumpovať na parkete s jeho najlepšími setmi až do rána! Headlinerem večera nemôže byť nikto iný než legendárna kapela Kontrafakt (Rytmus, Ego) so svojím albumom Navždy. Hneď po nich nastúpia na pódium šíalení a nezastaviteľní Zoči Voči so svojou show! Ďalšia kapelka, ktorá sa predstaví na Music feste bude Sapare Aude z Holíča. Program sa ešte rozšíri o jednu známu kapelku a djs! Máš sa určite načo tešiť, pretože Skalica ožije nie len hudbou, ale aj adrenalínom a zažiješ to čo nikdy!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!