Music Fest už čoskoro tu, sledujte čo vás čaká
Piatok 30. Mája 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Music Fest už čoskoro tu, sledujte čo vás čaká

Už o mesiac Skalica ožije adrenalínom! 28.6. sa uskutoční najväčšie podujatie zamerané na extrémne športy a to na Baťovom kanále v Skalici. Brány Music Festu sa otvoria od 13:00hod.! Čo všetko môžeš čakať?

Freestyle Motocross Show - účasť potvrdil Matej Česák, Martin Koreň a Ondřej Čert Záruba! Počas dňa môžeš týchto troch jazdcov vidieť ako lietajú na svojich motorkách 25 metrov aj dole hlavou na prekážkach od Petra Kuchaře! Môžete sa tešiť na neskutočnú show plnú adrenalínu a spáleného benzínu!

Max Ramp - jediná mobilná a zároveň najväčšia rampa v strednej Európe bude mať premiéru priamo v Skalici! VSA Xtreme team sa postará o poriadnu show v rampe, kde počas celého dňa búdu rôzne súťaže pre divákov, ktorí sa môžu naučiť niečo nové za podporu profi jazdcov ako je David Janáč, Erik Figar, Patrik Fafek, Jan Hanzlík a nakoniec neskutočný skateboardista Marek Čejchan, ktorý to v rampe ozaj že vie!

BMX/ MTB Show - Počas FMX show nebudú chýbať ani dirtoví jazdci. Účasť potvrdil 15-ročný Jakub Benda , ktorý do Skalice priletí z USA, kde práve odišiel trénovať, ďalej Filip Baník, Aďo Bujalko zo Slovenska z MTB jazdcov sa môžeš tešiť na Jakuba Rusňáka, Romana Pichnarčíka, Mareka Kríža, Ondřeje Krčmára a mnoho ďalších! Skok je prispôsobený pre všetkých jazdcov a zároveň návštevníkov - drevený odpal dopad.

Happy End Street Zone - skate / bmx street zone pre každého, kto si chce zajazdiť. Samozrejme nebude chýbať ani Happy End skate team. Stuntriders Show - účasť potvrdil Tomáš Tóth - aktuálny majster Slovenska a Zdenko Rybár - ktorý napreduje míľovými krokmi a je to jednoznačne vychádzajúca hviezda v SK stunte! Návštevníci sa môžu tešiť na rôzne exhibície a zapájanie sa do súťaží spolu s jazdcami!

Wakeboarding - jazdci na Baťovom kanále počas dňa predvedú veľa trikov ako na skokoch tak na jibboch. K dispozícii budú 2 winche (navijáky). Pozvánie prijali Kornas BoGdan, Jakub Zalejský, Tomáš Schindler a Lukáš Souhrada, ktorý to vie nie len za gramci ale aj na vode!

Snowboard.cz zone - Chceš se naučiť na longboarde? Tak presne táto zóna je tu pre teba. V snowboards.cz zóne si budeš môcť zapožičať longboardy všetkých tvarov a veľkostí, vyskúšať si svoj balanc na indoboardoch a to všetko pod dozorom skúsených jazdcov!

Počas dňa na teba bude čakať veľa doporvodného programu a súťaží v Monster Energy Zóne, Coca Cola Zóne a zónach našich partnerov ako je Oakley, Dvs, Snowboards.cz atď! A na záver samozrejme nebude chýbať tá najväčšia párty spolu s Kontrafaktom, Ektorom, Zoč Voči, Sapere Aude. Za gramcami nebude chýbať DJ Lucky Boy a DJ Akvamen.

Facebook: www.facebook.com/musicfestskalica
Instagram: MUSICFESTSKALICA
Predpredaj: http://www.ticket-art.sk/festivaly/music-fest-extreme-sports-edition-9583/
Email: gabriela.mackanicova@gmail.com

Takže 28.6 sa vidíme v Skalici na Music Feste, kde to ožije nie len adrenalínom, ale aj poriadnou párty!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!