Music video: Medial Banana - Pre teba!
Štvrtok 26. Septembra 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Music video: Medial Banana - Pre teba!

Pre chalanov z Medial Banana bolo toto leto veľmi nabité. Festivalovú šnúru, počas ktorej zahrali okrem Slovenska a Čiech aj na slovinskom Overjame, či maďarskom Szigete, zavŕšili na domovskom festivale Uprising v Bratislave. Na Uprisingu v Bratislave vzniklo nové, v poradí druhé video z ich debutového albumu Uplifted.

Skladba s názvom “Pre teba” sa nesie v príjemnom reggae rytme a je venovaná pre všetky “slečny a dievčatá, panie aj dámy”. Klip, ktorý ošéfoval Sule Dsgn, zachytáva strhujúcu atmosféru na vystúpeniach kapely a je zároveň aj peknou spomienkou pre návštevníkov Uprisingu, kde Medial Banana vystupovali už po štvrtýkrát. Po prekoncertovanom lete plnom nových zážitkov a inšpirácií makajú “banáni” na nových veciach a pripravujú sa na sezónu beánií a klubových koncertov. Sledujte ich stránku pre viac informácií o kapele a ich vystúpeniach. Uplifted!

www.medialbanana.com

www.fb.com/medialbanana


Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!