Štvrtok 24. Marca 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Na Roxy Chicken Jam aj Baša Števulová a Šárka Pančochová

Ako isto viete, keď pravidelne sledujete naše správy, že Baša Števulová odišla do USA, aby sa zúčastnila niekoľkých snowboardových akcií. Jednou z nich je aj Roxy Chicken Jam ktorý sa pôjde opäť v Mammoth Mountain. K Baši pribudne aj Šárka Pančochová z Čiech.

Roxy Chicken Jam sa bude opäť konať v Mamooth Mountain, California v termíne 24. – 27.3. 2011. Ako vždy nebude chýbať nekonečný program plný snowboardingu, skvelých party a free koncerov La Roux a Trouble Andrew.

Od roku 2001 je Roxy Chicken Jam najväčším a najprestížnejším pretekom, ktorý je určený len pre dievčatá. Navštevujú ho tisícky divákov a najlepšie jazdkyne sveta ako napríklad víťazka Olympijských hier 2010 - Torah Bright. Medzi pozvanými jazdkyňami je aj Baša Števulová a Šárka Pančochová. Baby si zajazdia o prize money 50.000 $ v dvoch kategóriách a to slopestyle a halfpipe.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!