Na Zlaté piesky prídu slávni Pendulum Dj Set & Verse
Piatok 26. Mája 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Na Zlaté piesky prídu slávni Pendulum Dj Set & Verse

Jedinú slovenskú show v rámci letnej tour odohrajú na Uprising Festivale 2017. Pripravte sa na veľkolepú oslavu desiateho výročia festivalu Uprising, ktorý do svojho programu pridáva legendárnu formáciu, jedno z najzvučnejších mien vo svete elektronickej hudby a priekopníkov drum&bassu. Na Zlaté piesky v auguste mieria Pendulum Dj Set & Verse s exkluzívnou show pre slovenské publikum.

Legendy z austrálskeho Perthu sa preslávili najmä miešaním hard rocku s elektronickou hudbou, prevažne drum&bassom. V roku 2003 sa presťahovali do Veľkej Británie, kde si okamžite získali pozornosť dnes už klasickým singlom Vault. Nasledoval nadčasový debutový album Hold Your Colour z 2005, ktorý dodnes nestratil na kvalite a výrazne ovplyvnil zvuk svojho žánru. Po tomto prevratnom albume sa Pendulum rozrástlo o ďalších členov a začali popri Dj Setoch vystupovať aj v kapelnej formácii, ktorá sa v roku 2012 rozpadla. Albumami In Silico z roku 2008 a Immersion z 2010 utvrdili svoju pozíciu svetového leadra a priekopníka d'n'b hudby. Pendulum svojou tvorbou zožali celosvetový úspech, otriasli celou scénou a ako prví sa s drum&bassom presadili v mainstreame.

Projekt Pendulum Dj Set príde na Uprising Festival 2017 predstaviť spoluzakladateľ formácie, dj a producent, Paul Harding aka El Hornet spolu s Mc Verse, ktorí v rámci jediného vystúpenia na Slovensku toto leto ponúknu prierez ich celej tvorby, ale aj novinky svetovej produkcie a svoje mnohé remixy. Pripravte sa na nesmrteľné hity ako "Another Planet", "Slam", "Witchcraft", "Voodoo People", "Tarantula" a mnoho ďalších, ktoré do veľkej miery ovplyvnili zvuk dnešnej elektronickej hudby.

Desiaty ročník festivalu Uprising sa uskutoční 25. a 26. augusta 2017 v Bratislave na Zlatých pieskoch. Pridajte sa k pompéznej oslave jubilea jedného z najpopulárnejších festivalov u nás s menami ako Alpha Blondy, Irie Révoltés, Macka B, Congo Natty, General Levy, Foreign Beggars, Vandal, 5‘nizza či domáci Medial Banana. Lístky, rovnako ako VIP vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal. Viac na stránke festivalu www.uprising.sk.

VIAC INFO:

http://www.uprising.sk

https://www.facebook.com/uprisingreggaefestival

EVENT:

https://www.facebook.com/events/1811010202490489

PREDPREDAJ:

http://www.uprising.sk/tickets

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: uprising

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!