Nové  modely batohov DAKINE aj na skejt
Piatok 13. Marca 2015
Autor: PR

0 komentárov

Nové modely batohov DAKINE aj na skejt

Značka DAKINE nám robí radosť už od roku 1979. Od samého začiatku bola súčasťou adrenalínových športov ako skateboarding, surfing, snowboarding a podobne. A ani dnes to mu nie je inak.

Značka DAKINE chrlí jednu bombu za druhou a patrí medzi jednotku vo svojom obore. Ich batohy majú vynikajúce vlastnosti a majú veľký výber rôznych druhov. Potvrdzuje to aj ich nová kolekcia. 

Určite neprehliadnite skvelý skejtový a bikový batoh Dakine Session s hydrovakom v niekoľkých farebných prevedeniach. Vo vnútri je priehradka na vodný vak s odnímateľným rezervoárom Hydrapak® s objemom cca 2 litre. Vak s veľkým otvorom pre jednoduchšie plnenie má vývod do ramenného popruhu a uchováva vodu čistú bez príchuti plastu.

Vpredu nechýbajú dva popruhy k uchyteniu skateboardu a vrecko na dvojcestný zips s vnútornou sieťovanou priehradkou a skrytím vreckom na cennosti. Navrchu je fleecové vrecko na okuliare alebo mobil. Reflexná nášivka zabezpečuje väčšiu bezpečnosť. Batoh má ergonomické ramenné popruhy a mierne polstrovaný chrbtový panel z priedušného DriMesh® materiálu pre lepšie odvetrávanie. 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Dakine skateboarding batoh skejt Dakine Session

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!