Nové video Zverinu a Rus2Dust s príznačným názvom JE-BE spája metal a rap do mocného celku
Utorok 21. Októbra 2014
Autor: PR

0 komentárov

Nové video Zverinu a Rus2Dust s príznačným názvom JE-BE spája metal a rap do mocného celku

Potom, čo si metaloví RUST2DUST spolu s raperom Zverinom otestovali spoločným živým hraním reakcie oboch subkultúrnych táborov, prinášajú prvé video spoločného projektu. Skladba JE-BE je novo spracovaná verzia pôvodnej skladby zo Zverinovho posledného albumu Umelecké Delo a je výbornou ukážkou, že spojenie metalu a rapu je nestarnúcou veličinou nadčasovej hodnoty.

Zverina aj RUST2DUST sú dlhoročnými stálicami na svojej scéne s mnohoročnými skúsenosťami, čo jasne ukazuje kvalita ich produkcie. Fanúšikovia oboch žánrov sa môžu tešiť na ďalšie diela tejto spolupráce. Video ku skladbe JE-BE pochádza z dielne talentovaných bratov Maxim Kľujev a Nazarij Kľujev z projektu JA SOM HIP HOP. Bolo nakrútené jednozáberovou technikou. Skladbu nahral a zmixoval producent Michal Koleják, mastroval ju Boris Sodoma v Londýne.

 

 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: zverina videoklip hudba

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!