Počas majstrovstiev žije Jasná Fest-om
Štvrtok 27. Februára 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Počas majstrovstiev žije Jasná Fest-om

Najočakávanejšie športové podujatie tohto roka v Jasnej – Majstrovstvá sveta juniorov v alpských disciplínach (MSJ) prinesú do lyžiarskeho strediska vrcholové športové výkony a bohatý sprievodný program. Od 27.2.-4.3.2014 si môžu návštevníci užiť 18 kapiel a interpretov a súťažiť o zaujímavé finančné ceny. Súčasťou svetového podujatia pod Chopkom bude aj Championships Village, obchodno-prezentačná zóna s hlavným pódiom pred hudobným klubom Happy End.

Najväčšie mládežnícke podujatie MSJ,  v dátume 27.2. - 4.3.2014 privíta v Jasnej približne 600 účastníkov (z toho 300 pretekárov) z takmer 50 krajín. „Stredisko žije počas dňa pretekmi aj zábavou v podobe LIVE koncertov. Pre všetkých účastníkov, divákov a návštevníkov Jasnej sme pripravili pestrý program, ktorý začína vo štvrtok. Myslíme aj na deti, pre ktoré sú pripravené súťaže s Andrejom Bičanom a bubnová šou. Počas tohto týždňa je viacero súbežných aktivít - tradičné freeridové preteky Jasná Adrenalín vo freeridovej zóne č.3 Chopok – Luková dolina alebo BMW xDrive Aréna 2014 - zážitkové jazdy s automobilmi so špeciálnymi prekážkami v lokalite Jasná Lúčky – Vyhliadka. Možností ako tráviť svoju dovolenku a jarné prázdniny s deťmi práve na Liptove je veľa. Zaslúžený oddych po lyžovačke ponúka aj akvapark Tatralandia s tropickou klímou a bazénmi so slanou morskou vodou,“ uviedla Sylvia Artzová, marketingová riaditeľka Jasná Nízke Tatry.

Vo štvrtok (27.2.2014) sa v Jasnej predstavia martinské hudobné skupiny Jada, Teddy Toys Rockability a na špeciálnom bicykli predvedie Trial show majstra sveta Ján Kočiš. V piatok (28.2.2014) rozprúdi zábavu deväťčlenný bubenícky zbor Campana Batucada so showmanom, lektorom tancov a animátorom z latinskej Ameriky. Večer si v hudobnom klube Happy End prídu na svoje priaznivci hip-hop-u a skupiny Kontrafakt. V sobotu a v nedeľu (1.-2.3.2014) sa počas MSJ koná freeridový pretek CGC Jasná Adrenalín na Chopku vo freeridovej zóne č.3 Chopok – Luková dolina. Bližšie TU. Na oboch stranách Chopku sa bude hľadať Yeti. Zábavná pátračka na lyžiach si počká na svojho víťaza, ktorý získa 2 x tisíc eur. Víkend začína s Majstrom „N“, koncertom Funky Emotions a LIVE koncertom Helenine Oči či nefalšovanou domácou zakáľačkou. V nedeľu sú pripravené koncerty Ploštín Punk, Martin Harich a Sherpa Band. Pondelok (3.3.2014) sa predstaví originálna mikulášska skupina Barbadosa, kapely Page not found a Next roud. V utorok (4.3.2014) sa o netradičný moderný folk postará kapela Hrdza a svojím ľudovým umením osloví milovníkom folklóru Martin Brxa. Detailný program k Jasná Fest http://www.jasna.sk/aktivity-a-eventy/eventy/jasna-fest-272-432014/ alebo TU.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!