Posledných 6 miest na freeride do Livigna!!!
Utorok 02. Februára 2016
Autor: PR
Foto-video: snow-trip.cz
0 komentárov

Posledných 6 miest na freeride do Livigna!!!

Máme pre vás super ponuku na freeridový pobyt v známom alpskom raji Livigno. Pokiaľ chcete ísť jazdiť s kamarátmi, partnermi, rodinou na super freeride určite si túto ponuku nenechajte ujsť. Máme pre vás posledných 6 miest vrátane dopravy.

Livigno je jedno z absolútne najlepších lyžiarských stredísk Európy s celkom 115 km zjazdoviek. Nachádza sa medzi národným parkom Stelvio a švajčiarským národným parkom. Stredisko si na celom svete vyslúžilo prívlastok "malý Tibet". 

Do Livigna ideme preto, že okrem bezcolnej zóny, nezameniteľnej talianskej kuchyne a kvalitného ubytovania ponúka extrémne široké možnosti voľného terénu vo výbornej kvalite a od minulého roku aj novú špecializovanú freeride zónu. Nadmorská výška od 1816 do 2950 m.n.m zaručuje skvelé snehové podmienky. 70% zjazdoviek je pokrytých zasnežovacím systémom a k dispozícii sú tri snowparky: Snowpark Amerikan, Snowpark Mottolino a Livingo Park Carosello 3000. 

Livigno patrí taktiež k najluxusnejším strediskám Európy, kde sa vďaka bezcolnej zóne nemusíte báť po večeroch vyrazíť na drinky, či nákupy. 

Pre všetkých milovníkov dlhých zjazdoviek, prašanu, freeridu, snowparku a bohatej zábavy v priebehu dňa, večera aj noci organizuje surf-trip.cz už druhý ročník zimného projektu s názvom SNOW-TRIP LIVIGNO a to v termíne 12.3. - 19.3.2016

V rámci pobytu vám ponúkame najlacnejší, najbezpečnejší a z celých Álp najdostupnejší heliboarding a heliskiing. Takýto zážitok a perfektnú jazdu v prašane si žiadny milovník freeride nemôže nechať ujsť!!!

V rámci snow tripu do Livigna vám ponúkame aj pohodlnú dopravu, asistenciu skúsených jazdcov a kvalitné ubytovanie v centre mesta kúsok od stanice hlavných lanviek a so zastávkou ski busu priamo pred domom. Na SNOW TRIP LIVIGNO sa môžete prihlásiť na http://www.snow-trip.cz/tripy/snowtrip_livigno_2016/

Všetky novinky z Livigna si môžete prečítať na blogu www.jedudolivigna.cz


Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!