Pozvánka na Čo-Pele Snowboard Jib Session 2014 do Zvolena
Štvrtok 04. Septembra 2014
Autor: Boardlife, PR

0 komentárov

Pozvánka na Čo-Pele Snowboard Jib Session 2014 do Zvolena

Všetkých priaznivcov doskových športov pozývame na štvrtý ročník Čo- Pele snowboard jib session. Čo-Pele crew pre vás znovu pripravila najväčší mestský pretek na Slovensku. Celé sa to bude odohrávať na Zvolenskom námestí pri katolíckom kostole.

Jazdiť sa bude stair set, ktorý sme vám predstavili minulý rok, okrem toho máme pre vás pripravenú aj možnosť vyskúšať si jazdenie s winchom na rovnej tyčke. Aj tento rok bude samozrejme skate contest v mini u rampe o vecné ceny a tento rok sa premiérovo predstavia aj longboardisti, ktorí si taktiež zasúťažia o vecné ceny. Okrem longboardistov bude tento rok aj novinka graffiti jam. Vstupné na akciu je zdarma, rovnako aj štartovné.

Registrácia na mail oz.copele@gmail.com pošlite nám meno, dátum narodenia, adresu, sponzorov a stance. (registrácia je možná aj na mieste, avšak odporúča sa registrácia cez email, kvôli obmedzenému počtu jazdcov) Počet jazdcov je obmedzený na 50. Každý registrovaný jazdec má zabezpečenú stravu, nápoje a vstup na afterparty.

Formát preteku: jam session, rideri rozdelení do troch skupín po 20 riderov, tréningy v čase od 10:00 do 15:00, kvalifikačný jazdy 45 min., do finále postúpi 15 najlepších jazdcov plus najlepšie dievčatá, 60 min. jam pri umelom osvetlení o prize money v hodnote 600€. 

Timeline:
10:00 – 14:00 Registrácia
10:00 – 15:00 Tréning
15:15 – 16:00 Jam SNB Skupina 1
16:45 – 17:30 Jam SNB Skupina 2
18:15 – 19:00 Jam SNB Skupina 3
19:30 – 20:30 Finále SNB
20:45 – Koncert Zlokot + vyhlasovanie výskedkov

Časy sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa pokynov organizátora, pomedzi kvalifikácie a jazdy snowboardistov bude prebiehať skate súťaž a súťaž longboardistov.
Účasť na všetkých súťažiach je na vlastné riziko!

Akciu podporili: Park Snow Donovaly, RC Ozvučenie, Penzión Javorina Donovaly, CK Čekan, Mesto Zvolen, Bansko-Bystrický samosprávny kraj, Jägermeister, Meatfly, reštaurácia Suchá kôrka, Boardlife.sk, Ministry of fun Zvolen, Low cost, N.o. Grind, Winch4ride, Longboardshop, Freelife. FB event.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: zvolen copele

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!