Pondelok 14. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na jednodňový babský snb/freeski camp na Donovaly

Zvolávame všetky dievky ktoré už snowboardovať a lyžovať sa vedia, aby sa dostavili dňa 20.2.2011, to jest nedeľu do Ridersparku v stredisku Park Snow Donovaly za účelom jazdenia v snowparku.

4 Snowgirls koučice Klaudia Medlová a Maťa Molnárová zo snowboardového konca a Zuzka Stromková a Nana Šlepecká z freeski konca budú k vašim službám od 10:00 hodiny rannej do 12:00 hodiny obednej a potom od 13:00 do 15:00 hodiny poobednej.  

Vaša snaha a úspechy budú zaznamenané na pamäťové médiá fešákov z Pome a video bude môcť byť pozreté na stráke pome.sk a samozrejme www.boardlife.sk. Na známosť sa dáva, že koučing bude zadarmo prebiehať a že pre najsnaživejšie kemperky budú darčeky od Roxy pripravené. Každá kemperka navyše dostane Roxy Music CD a Roxy šperk! Dievčatám navyše pomôže lepšie lietať na skokoch nápoj ktorý dáva krídla - Red Bull. Neostáva vám teda nič len na mail martinka.molnarova@gmail.com sa ozvať a svoju účasť potvrdiť!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!