Utorok 10. Apríla 2012
Autor: Boardlife, Pinky

0 komentárov

Pozvánka na K2 Spring Session 2012

Nedávno sme sa zúčastnili veľkej Spring Session u susedov v Čechách. Pozrite si report a uvidíte. Teraz sa však venujme našim akciám a horám. Očakávané koncoročná spring session prebehne aj u nás, konkrétne 14. apríla 2012 pod názvom K2 Spring Session. Miestom konania je Štrbské Pleso a miestny snowpark.

AKO TO VYZERALO MINULÝ ROK NA K2 SPRING SESSION 2011 SI POZRITE V REPORTE

Teraz už slová Tomáša Grígera: Ako už býva zvykom na konci každej sezóny, tak isto aj v tejto sezóne sa nám črtá príležitosť využiť dary zimy v podobe snehových zrážok v koncových zimných a počiatočných jarných mesiacoch. Už po 4 krát sa 14.apríla 2012 na Štrbskom Plese v K2 Snowparku uskutoční jedna z najnavštevovanejších a rozsahom najväčších akcií venovaná ukončeniu tohtoročnej zimnej sezóny, ktorá začne v piatok 13.4.2012 voľným jazdením v prestavanom K2 snowparku a pokračovať bude v sobotný deň 14.4.2012, ktorý bol vybraný za hlavný deň jazdenia s hudbou na svahu, množstvom sprievodných akcií ako sú (kicker best trick, ollie contest, jibb best trick, cash for trick) ako aj grilovaním, chill-ovaním a hlavne pohodovým strávením dňa v spoločnosti kamarátov a priateľov zdieľajúcich snehové polia a ich potenciál. V nedeľu 15.4.2012 prebehne ranná úprava K2 snowparku pre tých, ktorý budú vládať po predchádzajúcom dni a hlavne po afterpárty, ktorú sa tento rok podarilo usporiadať opäť v Disco bare Plesnivec pod taktovkou Dj´s Blant, Ykve, Kayaman.

Každý deň sa bude možné po, ale aj popri jazdení chutne najesť či už v reštaurácii Slalom dole pod parkom, alebo priamo na svahu za doprovodu grill majstra a jeho dobrôt priamo z pekáča. Po celodennom jazdení bude taktiež možné využiť stravovacie služby v Disco bare Plesnivec, ktorý je zároveň vychytenou reštauráciou s kvalitnými menu´s za dobrý peniaz.

Registrácia účastníkov a jazdenie:
Registrovaní účastníci obdržia po zaplatení jednorazového registračného poplatku stanoveného na 5Euro poukážku na kúpu zľavneného lístku za cenu 8Euro/deň, vstup na after párty zadarmo, energy drink, ako aj poukážku na grilovanú klobásku a čaj, ktoré sa budú pripravovať v hlavný deň čiže v sobotu. (Pre neregistrovaných je vstup na párty 2Euro a cena lístka na jazdenie 10Euro/deň). Registrovaný účastník sa má možnosť automaticky zapojiť do akejkoľvek z doprovodných akcií s možnosťou byť ocenený. Možnosť byť ocenený majú teda len registrovaný účastníci pre ktorých je pripravené veľké množstvo naozaj hodnotných cien od sponzorov a partnerov K2 session, ako aj možnosť finančnej odmeny za odídené triky v jednotlivých „súťažiach“ počas celého dňa. Registrovať sa bude možné už v piatok 13.04.2012 a následne zakúpiť zľavnené lístky.
Akcie sa bude môcť zúčastniť ktokoľvek bez rozdielov, čiže vítaný sú ako Snowboardisti tak aj Freeskiery. Veková hranica pre účasť na akcii je 18 rokov. Osoby mladšie ako 18r.sa zúčastniť môžu, avšak so zvolením rodičov a prilbou (papier s povolením štartu na akcii podpísaný zákonným zástupcom).Vstup a jazdenie v K2 snowparku je počas celého roka ako aj počas celého priebehu akcie na vlastné riziko!!!

Ubytovanie:
Ubytovanie sa tento rok opäť podarilo vybaviť v penzióne Medvedica v Tatranskej Štrbe, ktorá je od snowparku vzdialená 15min. autom, alebo zubačkou zo stanice. Na jednej strane toto riešenie škodí a na strane druhej pomáha pretože vzdialenosť ubytovania od miesta kde sa jazdí je síce značná, ale do úvahy treba brať fakt že zohnať lacné ubytovanie na konci sezóny s možnosťou ubytovania všetkých potenciálnych zúčastnených je takmer nemožné nehovoriac o tom že budú všetci „ALL together“ a je tak jednoduchšie riešiť dopravu taxíkom hore na afterpárty a späť na penzión. Pre účely ubytovania sú k dispozícii bunky s priestorom 2x3osoby, 2x2osoby, alebo apartmány pre 3 osoby a 2+2osoby je pre to dôležité sa pospájať pred tým ako sa bude ubytovanie rezervovať. Dodatočne sa dá ubytovanie riešiť aj na mieste. Kapacita ubytovanie je cca 100miest. Cena ubytovania je 10Euro/noc + 1Euro je poplatok obci. Na ubytovaní bude k dispozícii bar a WiFi.


Ubytovanie si je možné vopred zajednať prostredníctvom priloženého kontaktu telefonicky, alebo prostredníctvom internetu a síce predbežnej rezervácie priamo na stránke penziónu medvedica. Odporúčam riešiť ubytovanie minimálne týždeň vopred! Pri bookingu ubytovania sa odvolajte na akciu K2 Spring Session 2012 na Štrbskom Plese.!!!

Upozornenie pre ubytovaných v penzióne Medvedica!!!
 Rád by som upozornil všetkých ubytovaných v penzióne Medvedica v Tatranskej Štrbe, že tento rok bude vyvinutá snaha o zamedzenie akýchkoľvek problémov spojených s príležitostnou „buraniou“ a to formou zabezpečenia ochranky, ktorá bude mať na starosti udržiavanie poriadku a dodržiavanie pravidiel ubytovania. Ochranka bude mať na starosti kontrolu nad dodržiavaním poriadku a kľudu v priestoroch ubytovania a bude jej umožnené konať po prekročení „hraníc“.... každý, kto bude mať tendenciu ničiť, alebo iným spôsobom ako prijateľným zaobchádzať s príslušenstvom, alebo majetkom penziónu Medvedica bude napomenutý jeden krát a následne bude zo zariadenia vysťahovaný a bude prinútený nahradiť vzniknutú škodu v plnej výške. Tento krok vyplýva hlavne z minuloročných skúseností spojených s ničením cudzieho majetku resp. zariadenia. Rád by som teda všetkých ubytovaných poprosil o maximálne uzemnenie svojho vyčíňania spojených s devastovaním priestorov ubytovania pod vplyvom alkoholu a podobne. Za pochopenie vopred ďakujem, Hl. organizátor akcie K2 Spring Session 2012, Ing. Tomáš Gríger „Pinky“.

 

Cenník ubytovania: http://​www.penzionmedvedica.sk/sk/​cennik-ubytovania
Kontakt na chatára a mapa dosahu ubytovania: http://​www.penzionmedvedica.sk/sk/​kontakt

Doprava:
Doprava je tento rok ako aj po minulé riešená vlastnými dopravnými prostriedkami, alebo možnosťou využiť služby ŽSR a síce Tatranskej ozubnicovej dráhy, ktorá premáva z Tatranskej Štrby na Štrbské Pleso a späť. Alebo prostredníctvom SAD kt. je potrebné si vyzistiť.

Príchody a odchody zubačky:
Smer: Štrba-Štrbské Pleso (13,14,15.4.2012)
07:44-07:59
08:44-08:59
09:44-09:59 a každú hodinu
Smer: Štrbské Pleso-Štrba (13,14,15.4.2012)
14:02-14:20
14:52-1510
15:46-16:04
16:25-16:43

Program:
-Piatok 13.4.2012 voľné jazdenie v upravenom parku od 08:30-15:00
-Sobota 14.4.2012 „Main Day“ K2 Spring Session 2012
-08:00 -10:00 registrácia jazdcov a voľné jazdenie
-10:15-12:00 Kicker best trick + cash for trick
-12:15-13:45 Jibb best trick na vybranej prekážke + cash for trick
-14:00-15:00 Ollie contest
-15:00-16:00 Vyhlásenie najlepších šréderov a šréderiek a šejping snowparku na nedeľu
-Nedeľa 15.4.2012 voľné jazdenie v upravenom parku od 08:30-16:00 + grilovanie

Set-Up:
Vrchná platforma tri skoky s table 12 - 14, 7 a 4m.
Stredná platforma kink bedňa, street rail, flow barrel jump, L bránka jakel
Spodná platforma Céčko, double kink rail, loop, bedničky, rúra

V pláne je prestavba momentálneho stavu parku pre účely K2 Spring session 2012....z minulých rokov si dovolím tvrdiť že v dátume okolo 14. Apríla sa bude jednať o najlepší set-up, aký sa bude na Slovensku dať jazdiť a vidieť, preto vás všetkých srdečne pozývam zažiť jeden z posledných víkendov venovaných Freestyle-u na Slovensku a ukončiť sezónu tak ako sa patrí .

Sponzory: K2 Slovensko, Sportrysy, TMR, TicTac, Partneri: Monster energy drinks, Disco bar Plesnivec. Mediálne podporil a report nájdete samozrejme na Boardlife.sk

Hl. organizátor: 
Ing.Tomáš Gríger Tel. 0903 670 773
Popradskej brigády 744/18 Mail: tomas.griiger@gmail.com
058 01 Poprad

Organizátor si vyhradzuje prednostné právo na zmenu pravidiel a priebehu K2 Spring session 2012.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!