Pozvánka na K2 Spring Session 2016
Pondelok 04. Apríla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na K2 Spring Session 2016

K2 Spring Session je už tradičnou rozlúčkou so zimou a nebude tomu inak ani túto sezónu. Zima síce ani poriadne neprišla ale aj napriek tomu sa podarilo na Štrbskom Plese vybudovať kvalitný snowpark a túto sobotu t.j 9.4.2016 sa v ňom uskutoční už jej ôsmy ročník.

K2 snowpark sa v tejto sezóne prvý krát nachádza v novej lokalite, ktorá je trochu viac vzdialená od sedačkovej lanovky na Solisko. Prístup do snowparku je zabezpečený dvoma vlekmi – jeden začína pri malej sedačkovej lanovke a druhý priamo pod snowparkom. K2 Spring Session je už niekoľko sezón rozlúčkou so sezónou a ideálnou možnosťou pre posledné jazdenie. Takisto je skvelou príležitosťou ako stretnúť kamošov zo všetkých kútov Slovenska. Ako každý rok očakávame plný park jazdcov, ktorí vytvoria skvelú atmosféru. Kto už K2 Spring Session zažil to veľmi dobre pozná, kto nie, bude mať v sobotu ideálnu príležitosť. Tento rok bude ešte obohatený o živú hudbu priamo v snowparku v podaní kapely Biglayz, ktorá prinesú poriadnu punkačinu!

Na svahu bude tradične hrať skvelá hudba a samozrejme bude k dispozícií grill, klobásky, čapované pivo a možnosť skúšania snowskatov a powsurfov. Od rána bude jazdenie prebiehať formou „Jam Session“ a na konci sa vyhodnotí formou „Riders choice“ najlepší shreder a najlepšia shrederka. Aby naprázdno neobišli ani ostatní, pre účastníkov bude pripravená tombola a vyžrebovaných niekoľko ľudí, ktorí si odnesú vecné ceny.

Registrácia

Registrácia bude prebiehať v sobotu od 8,30 v priestoroch terasy reštaurácie Slalom pod parkom na označenom mieste. Poplatok za registráciu je 5e, tento poplatok sa bude platiť jednorázovo, pričom každému registrovanému účastníkovi vzniká možnosť kúpy zľavneného skipasu v hodnote 9eur na  jeden deň. K registrácií dostane každý účastník kupón na klobásu, energetický nápoj, vstup na afterku zadarmo a  možnosť zúčastniť sa tomboly. Len pre pripomenutie, jazdenie v parku počas celého víkendu je na vlastné riziko bez možnosti vymáhania finančného alebo iného odškodnenia.

Možnosti ubytovania:

SHB - turistická ubytovňa „Hospodka“, kontakt: ubytovanie@shb.sk alebo t.c: 0905 214 033 , www.shb.sk

Penzion Litvor , kontakt: litvor@litvor.sk alebo t.c: 0902 891 411 , www.litvor.sk

Minuloročných rok došlo v ubytovacom zariadení Hospodka k viacerým „demolačným“ prácam, ktoré vrhli veľmi zlé svetlo na organizátorov K2 Spring Session, preto si účastníci musia riešiť ubytovanie na vlastnú päsť. Za pochopenie ďakujeme. V prípade otázok nás kontaktujte tu, na facebookovej udalosti takisto zverejníme podrobnosti o setupe čoskoro.

Afterpárty sa uskutoční ako po minulé roky v Disco bar and restaurant Plesnivec.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: spring strbske pleso vysoke tatry

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!