Pozvánka na Longboard Freestyle Day
Štvrtok 07. Marca 2019
Autor: Longboard

0 komentárov

Pozvánka na Longboard Freestyle Day

Začiatok sezóny sa pomaličky ale isto blíži a tím ADHS si myslí, že by bolo vhodné trošku sa rozjazdiť a rozhýbať keďže väčšina v zime moc nejazdí. Vonku ešte nie je tak pekne ako by bolo potrebné, ale to nevadí, pretože tento event sa bude konať v exkluzívnych indoorovích priestoroch Team Up ! Veľká hala zaručí dosť priestoru pre každého jazdca na longboarde a dostatočnú slobodu v jazde! 9.3. To spolu pekne rozpushujeme, tak sa priprav na súťaže kde môžeš vyhrať skvelé ceny. Súťažíme v 3 disciplínach:

1) Push race - úlohou jazdcov bude čo najrýchlejšie prepushovať (pushing je odrážanie sa vpred) trať so zákrutami a prekážkami.
2) Slalom - túto disciplínu asi nemusím veľmi opisovať. Pôjde sa na čas pomedzi kuželky.
3) Dancing freestyle - každý jazdec bude mať stanovený rovnaký čas. Za ten čas nám ukáže čo s longboardom dokáže. Jazdcov bude pozorovať a hodnotiť porota ADHS tímu, ktorá určí najlepšieho jazdca. Hodnotiť sa bude viacero vecí: náročnosť trikov, počet trikov, celkový štýl jazdy ....
Táto akcia je vhodná pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Vítaný je každý. Vstup je free.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: longboard downhill

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!