Pozvánka na Longboard Slide Session
Piatok 08. Mája 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Longboard Slide Session

Aj tento rok pre vás SLA pripravuje úspešnú akciu pod názvom Slide Session Červený Kameň 2015 ! Tretí ročník tejto namakanej akcie sa bude konať druhý májový víkend, konkrétne 9.-10.5.2015 pričom stanové mestečko bude k dispozícií už v piatok večer 8.5.2015.

Pre tých ktorí neboli minulé ročníky, tak táto udalosť sa bude konať na ceste v blízkosti hradu Červený Kameň, ktorý sa nachádza v blízkosti obce Častá a Píla. GPS súradnice: N: 48.391797 E: 17.335174 Celá sobota je určená na freeride a užívanie si tejto nádhernej trate.

Budete si môcť zalietať na kickry, zaskákať cez hippie jumpe a ten kto prežije do večera, sa môžete tešiť na super párty! V nedeľu sa bude slidovať o život a samozrejme aj o krásne ceny od našich sponzorov. O dobrú hudbičku sa postará náš milovaný DJ VIX !

Samozrejme aj nejazdcov čaká veľa zaujimávostí a aktivít ako napríklad chill zóna s hudbou, indo boardy, požičovňa longboardov a kopec ďalších prekvapení. Samozrejmosťou bude aj možnosť zakúpenia občerstvenia na mieste konania akcie. Informácie budeme postupne aktualizovať na stránkach SLA a našom FB evente takže stay tuned!

Cena campu pre nejazdcov je 6 €!

Je možnosť ubytovať sa aj v penzióne, ktorý je hned pod kopcom - kto ma záujem volajte na číslo : 0903 212 671 - tu sa dozviete bližšie info o ubytovaní. POČAS CELÉHO VÍKENDU PALTI PRÍSNY ZÁKAZ JAZDENIA V NOCI !!!! A počas celého víkendu bude k dispozícii možnosť jedla ( mäso a aj pre vegetariánov bude =) a pitia priamo na mieste konania akcie !!!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: longboard

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!