Streda 28. Septembra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na narodeninový koncert Hafner & Beyuz Live

Keďže známy snowboarder, skater a moderný spevák Tomáš Hafner oslavuje tieto dni svoje narodeniny (všetko naj inak), tak vás pozývame na spoločnú party pri tejto príležitosti. Hafner & Beyuz Live. Akcia prebehne v klube Loft už 30. septembra 2011.

Prebehne klasická moderná show, zložená z už kultových hitov v novom šate, okorenená obrovskou švandou. Ďalej sa na pódiu zjavia: za gramofónmi Simple Sample, za mikrofónom Zetuzeta a možno príde aj Daddy Škrupee, bývalý člen tejto kapely! A ak sa ostatným featuringáčom nepokazí auto, prídu aj oni...

Keď vám po koncerte nebude stačiť, na platniach točiacich sa na monitore počítača si zadžokejuje guru Uprisingu, sám Sveťo Band - DJ Simple Sample za výdatnej asistencie HAFa a BEYUZa. Vstupné bude IBA päť (slovom 5) euri a lístky sa budú predávať iba na bráne, teda pred ňou. Tešíme sa na všetkých fanúšikov tohto bláznivého žánru. Klub Loft nájdete na Továrenskej ulici č.14 v Bratislave.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!