Sobota 15. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozývame na koncert Deadly Hunta 21. januára do Trenčína

Po známom Uprisingu a Uprising Winter Edition prinášame pozvánku na ďalšiu danecehallovú pecku. 21. január 2011 sa v Trenčíne odohrá koncert Deadly Hunta (UK). Deadly Hunta prináša vo svojich vystúpeniach čistú energiu, spájajúc prvky dancehallu, hip-hopu a reggae. Sila jeho dynamických textov si postupne podmaňuje publikum po celom svete.

Zo začiatku vystupoval Deadly ako backing reggae legiend ako Buju Banton, ale aj hip-hopu, konkrétne Wu-Tang či Ice-T. Neskôr vystupoval spolu so Supernaturals počas ich amerického turné a zároveň si budoval rešpekt na britskej hip-hop a reggae scéne. Do úplného povedomia sa však dostal až po vydaní jeho prvého singlu "Talk Out Load". Získal obrovský priestor na Sky Soccer AM Show, niekoľkých pirátskych rádiách a dokonca videoklip hrávali aj MTVBase a Channel U. Ďalším úspechom bol pre neho remix veci "Mamma Mia" s Photek-om na Tekdbz Inprint, alebo veľmi dobre známa d'n'b pecka „Ganja Man" od Aphorodite. V súčasnosti pracuje na svojom debutovom albume, ktorý by mal byt vonku už čoskoro.

Deadlyno kvalitu potvrdzuje nespočetné množstvo odohraných parties a festivalov, či už s jeho kapelou Upper Cut Band alebo po boku Djs po celom svete... Aj návštevníci Uprising Reggae Festivalu na Zlatých Pieskoch, si dobre pamatajú jeho vynikajúcu a strhujúcu show

21. januára 2011, Klub Lúč, Trenčín, 5 € - Deadly Hunta (UK), Wicked Sound (CZ), Ghetto Youths Sound (SK)

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!