Premiéra filmu Perceptions aj v Žiline a Košiciach
Piatok 28. Novembra 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Premiéra filmu Perceptions aj v Žiline a Košiciach

Pirate Movie Production prináša ich najnovší počin aj do slovenských miest. Dlho očakávaný snowboardový film Perceptions okrem Bratislavy aj 5.12. v Žiline a 10.12. v Košiciach. Premiéra filmu spojená s Boardlife party v tvojom meste!!!

Aby si premiéru filmu a zábavu neužil zase len západ a Bratislava rozhodli sme sa urobiť tieto parties a premiéry aj v Žiline a Košiciach.

Okamžite si do kalendára zapíš tieto dátumy:
4.12.2014 Bratislava, klub Batelier
5.12.2014 Žilina, Rock´n Rolla bar
10.12.2014 Košice, T club

Príďte si pozrieť zatiaľ najlepší snb film, ktorý sa predstaví na Slovensku. Film od špičkovej snb video produkcie Pirate Movie Productions s názvom „Perceptions“, ktorý vás navnadí na jazdenie streetu a prašanu v novej sezóne. Vo filme sa predstavia borci ako Gigi Rüf, Marco Feichtner, Kalle Ohlson, Sami Luhtanen, Manuel Diaz, Wojtek Pawlusiak, Frederik Evensen a ďalší. 

Po premiére na vás čakajú osvedčení party DJs ako Yanko Král, Cifiman a HafTomas, ktorí vás na každej party dostanú do varu. Nebude chýbať indoboard "best trick" súťaž a tombola, na ktorej môžeš vyhrať pobyt na Snowtripe Chopok – Krpáčovo „Bed & Ride“ 2015 v hodnote 219 € viac info nájdeš na www.snowtrip.sk 

Všetky aktuálne info o premiérach a parties čekuj na facebook evente: Boardlife parties & Perceptions movie premiere

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!