Premiéra filmu Perceptions už 4.12.2014 v Bratislave
Utorok 25. Novembra 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Premiéra filmu Perceptions už 4.12.2014 v Bratislave

Ďalšia svetová video produkcia s premiérou filmu v Bratislave. Dámy a páni, prichádzajú piráti a ich Perceptions movie!!! Pirate Movie Production predstaví v Bratislave film Perceptions už 4.12.2014 na Boardlife party, ktorá sa uskutoční v klube Batelier.

Boardlife.sk nezabúda na svojich čitateľov, na fanúšikov snowboardingu a board nadšencov a preto sme pre všetkých pripravili party s premiérou najlepšieho snowboardového filmu, ktoré je momentálne na scéne, s názvom „Perceptions“ od svetoznámej filmovej produkcie Pirate Movie Production

Film Perceptions vás navnadí na jazdenie streetu a prašanu v novej sezóne. Vo filme sa predstavia borci ako Gigi Rüf, Marco Feichtner, Kalle Ohlson, Sami Luhtanen, Manuel Diaz, Wojtek Pawlusiak, Frederik Evensen a ďalší. 

Premiéra filmu bude súčasťou Boardlife party, na ktorej sa predstavia aj osvedčení party DJs. V Bratislave zahrá Cifiman a HafTomas.

Nebude chýbať súťaž o „best trick“ na indoboarde a samozrejme welcome drinky od Bacardí Oakheart, ktoré vám pri vstupe naservírujú ich krásne hostesky. Skate, snowboard a surf videá môžete sledovať po celú noc. 

Lahôdkou každej party bude skvelá a bohatá tombola. V každom meste môžeš vyhrať hlavnú cenu, ktorou je skvelý pobyt na horách, konkrétne pobyt na Snowtripe Chopok – Krpáčovo „Bed & Ride“ 2015 v hodnote 219 € viac info nájdeš na www.snowtrip.sk 

Všetky potrebné info nájdeš aj na FCBK evente k party: 

Boardlife parties & Perceptions movie premiere

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!