Pondelok 31. Januára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Prestup Iouri Podladtchikova a potvrdenie spolupráce Jamie Anderson

Prestupy sem a tam sa dejú skoro celú sezónu. Teraz sa pozrieme na jednu mužsko-ženskú dvojicu. Prvým, čo zmenil sponzora a je významným jazdcom mnohých svetových súťaží je Iouri Podladtchikov.

V Rusku narodený Švajčiar úspešne vyjazdil striebro na Winter X Games 2010 v Aspene, zlato na Winter X Games Europe. Taktiež vyhral zlato v halfpipe na New Zealand a Canadian Open 2010. Takže Iouri doplnil "horský" Quiksilver team, ktorý tvoria - Travis Rice, Bryan Fox, Todd Richards, Mathieu Crepel, Hampus Mosseson, Eric Willett, Will Lavigne, Chris Rasman, Matt Belzile, Fredrik Austbo, Marku Koski, Bevin Hall, Tom Pelly, Atsushi Ishikawa a Isao Seki.

Druhou informáciou nie je prestup, ale potvrdenie doterajších dobrých skúseností. Po dlhšom čase, čo Jamie Anderson jazdí dosky GNU B-Pro, sa stáva oficiálnou jazdkyňou tejto značky. Jamie sa tak bude spolupodieľať na vývoji a dizajnovaní týchto dosiek. Jamie vyhrala slopestyle na O´Neill Evolution 2011 a Burton European Open 2011, Roxy Chicken Jam 2010 a mnoho ďalších súťaží.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!