Štvrtok 24. Marca 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Prvých 10 dní Mareka Zápražného v USA

O veľkom úspechu Mareka Zápražného sme vás už na našich stránkach informovali. Marek poslal krátky zostrih dojmov zo slnečnej Kalifornie. Takže tu je prvých 10 dní v Calby... by Marek Zápražný.

Ani neviem jak začať... asi tým, že je to najlepšie miesto na jakom som zatiaľ bol. Cesta sem bola síce nekonečná, ale vyplatila sa na 10000000%.Ľudia, žrádlo, spoty, počasie sú top. Stará sa o mňa Jake Stewart (teammanager Orion trucks), bývalý profík za Media skateboards, ktorý býva v Carlsbade, čo je asi 20 minút od San Diega. Stretol som už celkom zaujímavých ľudí, keďže Jake tu býva už 15 rokov a pozná celkom dosť profíkov. Včera som bol jazdiť v blackbox parku, kde boli ľudia ako Josh Kalis, Ernie Tores, Nick Dompiere či Sean Sheffey. Postavili tam obrovskú rampu, ktorú uvidíte zrejme za pár týždňovmesiacov vo videách. Už to tam vraždili ľudia jak Rune Glifberg či PLG. je to celkom úlet vidieť tých ľudí naživo a rozprávať sa s nimi... stále tomu nemôžem uveriť, že som tu. :)

Marekovi prajeme skvelé jazdenie v slnečnej Californii – o ďalších novinkách vás budeme samozrejme informovať.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!