Pondelok 20. Júna 2011
Autor: Kristián

1 komentár

Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship 2011 Last Minute

Na konci júna 2011 prebehne už štvrté pokračovanie majstrovstiev Českej a Slovenskej republiky v surfingu, ktoré nesie už tradične názov Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship. Pretek sa opäť bude konať v jednej z najlepších surferských lokalít v Európe, vo francúzskom Seignosse. Na všetkých účastníkov čaká nabitý program a nezabudnuteľné zážitky, na víťazov atraktívne ceny, ako napríklad Quiksilver surfboard.

Pretek je určený pre všetkých českých aj slovenských surferov, ktorí si chcú zmerať sily a prežiť nezabudnuteľné chvíle v oceáne, alebo na pláži. Dátum a miesto konania: 24.6. – 1.7. 2011 vo francúzskom Hossegore.

Formát pretekov je štandardný ako pri profi surfových pretekoch ASP. Všetci zaregistrovaní sa v prvom kole rozlosujú do troch až štvorčlenných skupín a majú 30 minút jam session, aby ukázali, čo vedia. K hodnoteniu sa počíta súčet dvoch najlepších vĺn. Dvaja najlepší postupujú do ďalšieho kola. Pavúk pokračuje až do finále. Presný formát pretekov a rozlosovanie sa zverejní na riders meetingu v nedeľu 26.6. 2011.

 

Last Minute ponuka za cenu 7500 Kč (doprava, ubytko, štartovné), 4500 Kč (ubytko, štartovné)

 

Okrem hlavného preteku sa pôjdu ešte sprievodné súťaže Tag Team contest – štafeta teamu a Paddle Battle – hromadný pretek v pádlovaní. Tento rok sa už po druhý krát otvára Roxy Czech and Slovak Surfing Championship, ktorý je určený všetkým českým a slovenským babám, ktoré prepadli surfingu a ktoré chcú bojovať o titul.

Okrem samotných pretekov, bude celý týždeň zaujímavý program – premietanie surferských videí v prírodnom kine, grilovanie, party, výlet na tapas do neďalekého San Sebastianu a samozrejme nezabudnuteľných parties v legendárnom Cream Café. Na pláži vám dodá energiu chladený Red Bull, v kempe je pre všetkých pripravené tekuté občerstvenie vo forme čapovanej desiatky Platan, alebo chladeného Jägermaistra. Každý účastník dostane naviac Quiksilver tričko z limitovanej edície.

Aj tento rok je pre účastníkov zaistená doprava z Prahy klimatizovaným autobusom, rovnako ako ubytovanie v rekreačnom areáli s bazénom v tesnej blízkosti surferského spotu. Pre všetkých, čo so surfovaním práve začínajú, je k dispozícii surfová škola pod cvedením Kevina Olsena.

Viac informácií, program a registrácia na www.surfchamp.cz

Ako inšpiráciu si pozrite reporty z predchádzajúcich ročníkov Quiksilver Czech & Slovak Championship 2008, Quiksilver Czech & Slovak Championship 2009 a Quiksilver Czech & Slovak Championship 2010. 

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

misko
misko buduci tyzden je biarritz uplne flat. skoda, zase im to s vlnami nevyslo. na druhej strane budu mat aspon pekne pocko.
Pridané: 09:43 21.06.2011