Piatok 27. Mája 2011
Autor: PR

0 komentárov

Quiksilver Wake Jam už 19. júna v Prahe

Už po štvrtý krát sa otvoria dvere Žlutých lázní najlepším wakeboardistom, skateboardistom a jazdcom bmx. Quiksilver Wake Jam predstaví v nedeľu 19. júna od 14:00 wakeboardovú špičku, ktorá si zmeria svoje sily v preteku, ktorý sa ako každý rok pôjde formou jamu. Jazdci sa tak budú paralelne preháňať po Vltave na dvoch lodiach, čo zaistí skvelý wakeboardový zážitok. Čas medzi jazdami vyplní exhibícia v minirampe a na funboxe v podaní českej a zahraničnej skate a bmx elity.

Pre divákov je prichystaná súťaž na stand up paddle, ktorých záznam bude v programe Backstage na MTV. Súťažiť sa bude na longboardových doskách značky Naish o Roxy a Quiksilver plavky. O adrenalín teda v nedeľu nebude núdza. Pre prvých 500 návštevníkov je pripravený darček z prírodnej kozmetiky Manufaktura, tak neváhajte a príďte včas. Vstup je zdarma. Po celý deň bude už tradične hrať Dj Robot a Dj Akvamen. Večer vyvrcholí live koncertom kapely Sunshine.

A koho uvidíte jazdiť?
Za wake sú to: Dan Nott (UK), Sam Carne (UK), Dominik Guhrs ( GER), Szolath Szebasztian ( HU ), Zdeněk Šefčík, (CZE), Petr Halva, (CZE), Tomáš Hušek, (CZE)
Za skate to budú: Sam Bosworth, UK, Peter King, UK, Jan Tomšovský, CZE.
A bmx reprezentujú: Jorge Jovel, USA, Jan „Jeny“ Valenta, CZE, Ondra Šléz, CZE.

Program:

14:00 začiatok a predstavenie jazdcov
14:15 exhibícia skateboard a bmx
15:00 prvé kolo kvalifikácie wakeboard
15:30 exhibícia skateboard a bmx
16:15 druhé kolo kvalifikácie wakeboard
16:45 exhibícia skateboard a bmx
17:30 prvé kolo finále wakeboard
18:00 exhibícia skateboard a bmx
18:15 druhé kolo finále wakeboard
18:45 vyhlásenie víťazov
19:00 začiatok koncertu SUNSHINE
21:00 DJ ROBOT a DJ AKVAMEN
22:00 Jagermeister afterparty - DJ ROBOT a DJ JORGOS

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!