Rapper Snoop Dogg navrhol originálne ponožky pre Happy Socks
Pondelok 09. Februára 2015
Autor: PR

0 komentárov

Rapper Snoop Dogg navrhol originálne ponožky pre Happy Socks

Máte radi, keď vaše nohy žiaria veselými farbami a vzormi? Ak áno určite si nenechajte ujsť najnovšiu kolekciu ponožiek značky Happy Socks, ktorá je navrhnutá samotným Snoop Doggom.

Kreatívna a zábavná módna značka Happy Socks prichádza s ďalšou bombou! Malú kolekciu farebných ponožiek pre nich navrhol slávny americký rapper a herec Snoop Dogg. A jeho dizajnérsky počin sa naozaj podaril!!!

Pre značku Happy Socks spevák navrhol tri typy veselých ponožiek, ktoré sa predávajú len v limitovanej sérii. „Už dávno chcem maľovať, ale vždy som si trúfol len v súkromí. Maľovaním ale dokážem vyjadriť emócie, ktoré mi hudba ani hranie vyjadriť nedovolia,“ reaguje na otázky novinárov rapper. Umelecké schopnosti amerického idola Happy Socks využila ako skvelý marketingový ťah. 

Pre túto firmu to ale nie je žiadna novinka. Návrhy pre Happy Socks vytvorili aj ďalšie celebrity. Úspech oslávili napríklad ponožky od maliara graffiti Curtisa Kuliga alebo kapely Miike Snow.

Táto originálna švédska značka je na trhu už od roku 2008. Založili ju dvaja kamaráti, ktorí si jedného dňa povedali, že budú šíriť dobrú náladu tým, že jeden kúsok zo svojho každodenného šatníka premenia na farebné a veselé umelecké dielo, na ktorom ale bude vidieť, že je produktom dobrého remesla. Okamžite sa ich nápad rozšíril po celom svete a dnes predávajú svoje originálne výrobky vo viac ako 70 krajinách sveta. 

Kvalitné bavlnené ponožky majú zosilnenú pätu a špičku, takže aj niečo vydržia. Každý výrobok prechádza dvomi testami kvality. Ponožky sa šijú v jednej rodinnej továrni v Turecku a majitelia pravidelne kontrolujú ich kvalitu.

Jednoducho veselé a farebné ponožky Happy Socks nemôžu chýbať v šatníku každého aspoň troška kreatívneho človeka!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!