Štvrtok 01. Novembra 2012
Autor: Boardlife

3 komentáre

Reggae Callin ☭ Russian Edition ☭

Reggae Callin' je názov nových bashmentov v Bratislave. Tak vypočuj volanie striktne pozitívných vibrácií a dojdi skontrolovať novú party v meste - Reggae Callin' v novom klube Nekapri InnArt na Námestí SNP pod OD Dunaj. Každý mesiac noví zaujímaví zahraniční hostia a chytľavé rytmy Reggae, Dancehall, Dub či Dubstep.

Druhé pokračovanie Reggae Callin' sa bude niesť v znamení Ruska. Priamo z Moskvy prichádza prísny raggamuffin Steppa Style, ktorého môžete poznať aj z vystúpenia na tohtoročnom Uprisingu! Tento pionier ruskej scény je doma prevažne v ragga štýle 90-tych rokov, ale zaznie od neho aj new-roots, jungle či dubstep a digital reggae.

Za domácich sa predstavia Štúdio Konečná Soundsystem, nádejný projekt z hlavného mesta, ktorý tvoria Škrupo aka Daddy Skrupee, Sketa a chalani z DHZ. Tí ešte pred koncom roka chystajú nový album, takže sa tešíme na ich energickú show plnú nových trekov. Ďalej sa predstaví aj selecta Abnorman (člen Bluefield Rockers, a po novom aj Muv Ya Sound), ktorý nám odprezentuje svoju zbierku vinylov. A v neposlednom rade vystúpia aj rezidenti akcie DJ Simple Sample (Ghetto Youths Sound, Uprising) a Fayah Soundsystem (dvorný sound kapely Medial Banana).

Keďže ide o "Russian Edition" očakávame skvelú party, kde bude (nielen) vodka tiecť prúdom a kde sa všetci zabavíme minimálne ako na poslednej akcii Reggae Callin'! Vidíme sa 16.novembra v Nekapri.

Bratislava Massive nikdy nesklame! 

Čo?           Reggae Callin' ☭ Russian Edition ☭

Kedy?       16.11.2012 

Kde?         Nekapri InnArt - Námestie SNP (pod OD Dunaj), Bratislava

Za koľko?  4€ po 23:59 5€

♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒♒

Steppa Style (Moscow / RU)

Štúdio Konečná Soundsystem

Abnorman (Bluefield Rockers)

Fayah Soundsystem

Simple Sample (Ghetto Youths Sound)

Hodnotenie:

Komentáre

3 komentáre
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

Pjoter
Pjoter ..by potesil veru :)
Pridané: 17:07 16.11.2012
Pjoter
Pjoter Takyyyy liiiistok..
Pridané: 17:07 16.11.2012
Monkeyman
Monkeyman Liiistoook :)
Pridané: 09:07 16.11.2012
Čítaj viac komentárov ...