Roxy joga & surf & body Srí Lanka
Štvrtok 28. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Roxy joga & surf & body Srí Lanka

Nenechajte si ujsť jedinečné spojenie jogy, starostlivosti fyzioterapeuta, lekcií surfingu a ajurvédy v prostredí kúzelného ostrova Srí Lanka. Playgroundtravel za podpory Roxy organizuje v apríli 2018 dva Yoga & Surf & Body pobyty na ostrove Srí Lanka. Ozdravný, relaxačný pobyt s ochutnávkou surfingu, jógy a exotiky.

Chcete si užiť aktívnu dovolenku v prostredí exotického ostrova, poznať novú kultúru, preniknúť do tajov ajurvédy, vyskúšať surfing v Indickom oceáne, taktiež si chcete oddýchnuť a načerpať energiu? Radi cvičíte, alebo s tým chcete začať? Nezáleží na tom či ste začiatočník, alebo už pokročilý. Skúsená, usmievavá, pozitívna a energická lektorka jógy a skvelá fyzioterapeutka Klára Dubovská s dlhoročnou praxou, ktorá vyštudovala fyzioterapiu na vysokej škole v Brne a Bratislave vás bude sprevádzať a individuálne sa každému venovať. Pre účastníkov má pripravený nový koncept cvičenia, ktorý využíva prvkov jógy a je zameraný predovšetkým na poznanie vlastného tela a jeho fungovania. Jej hodiny sú vždy iné, profesionálne, plné energie a dobrej nálady.

Pokiaľ snívate o tom, že si zajazdíte na vlne v priezračne modrom oceáne, môžete si teraz splniť svoj sen. Surfové lekcie sú určené úplným začiatočníkom pod vedením lokálnych inštruktorov a členov Playgroundtravel teamu zažijete surfing na vlastnej koži. Ubytovanie je zaistené v krásnom malom rezorte Wasantha garden Villa asi 70 metrov od pláže s tropickou záhradou a skvelou reštauráciou, ktorá ponúka aj tradičnú ajurvédsku kuchyňu.  Viac info a rezervácie na http://www.playgroundtravel.cz/destinace/surf-yoga/surf-yoga-sri-lanka/

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: roxy quiksilver

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!