Roxy prináša Make Waves. Move Mountains
Piatok 23. Februára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Roxy prináša Make Waves. Move Mountains

Roxy prináša novú globálnu kampaň s názvom Make Waves. Move Mountains. Od roku 1990 určuje smerovanie ženskej boardriders/lifestyle módy. Ich najnovšia kampaň oslavuje postavenie žien v akčných športoch a aj mimo nich. Za kampaňou stoja také známe mená ako Stephanie Gilmore, Dara Howell, Lisa Andersen a Torah Bright, ako aj známe ženy mimo board/adrenalín športov ako Hailey Baldwin, Martha Hunt a Chanel Iman.

"Som taká hrdá, že som súčasťou tohto hnutia, najmä ako športovec ROXY, pretože chcem povzbudiť ženy z celého sveta, aby sa nikdy nevzdali výziev, ktoré sa pred nimi vynoria," povedala Dara Howell, ROXY lyžiarka a víťazka zlata na ZOH 2014". V zmysle Make Waves. Move Mountains, je pre nás veľmi dôležité, aby sme vykročili tou správnou nohou a zamerali sa na to, čo chceme dosiahnuť. Ako ROxy dievčatá dokážeme všetko, na čo nás napadne.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.roxy.com

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: roxy

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!