Roxyfitness Tour 2016 – Európske turné
Štvrtok 28. Apríla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Roxyfitness Tour 2016 – Európske turné

Prvá zastávka Roxyfitness Tour 2016 bude vo francúzskom Marseille. #Roxyfitness sa vracia aj v roku 2016. Táto čisto ženská outdorová fitness tour vytvorená Roxy je prístupná každej žene, dievčaťu, alebo slečne ktorá má záujem stráviť príjemný deň aktivitami kombinujúcimi jogu, behanie a SUP (Stand Up Paddle).

Tie, ktoré sa zúčastnia akcie budú mať možnosť stráviť deň strečovaním, behaním a SUP-ovaním v perfektných podmienkach. Pridaj sa k Roxy športovkyniam a ambasádorkám ako: Rosy Hodge, Lisa Andersen, Kelia Moniz, Monyca Eleogram, Justine Mauvin, Torah Bright a Dara Howell, ktoré sa zúčastnia 25.zastávok po celom svete.

Typický #Roxyfitness deň:

Každá zastávka bude mať rovnaký all-inclusive fitness program skladajúci sa z 45 minútovej joga lekcie, 5 km behu a 1 km Stand Up Padlle preteku. Ak sa chcete zúčastniť jednej, dvoch, alebo všetkých troch aktivít, navštívte www.roxy.com/fitness

Prvá európska zastávka v Marseille (FR)

Začína sa v Austrálii počas Roxy Pro Gold Coast (World Surf League Championship), následne sa pokračuje do Európy, kde #Roxyfitness navštívi 26. júna francúzske mesto Marseille. Známa Plage du Prado je ideálnym miestom na strávenie skvelého dňa aktivitami ako joga na pláži, beh a SUP pretekmi.

#Roxyfitness 2016 v Európe:

26. jún, Marseille, Francúzsko

3.júl, Biarritz, Francúzsko

16. júl, Newquay, Anglicko

4. september, Ouddorp, Holandsko

9. október, Hossegor, Francúzsko

Viac info a prihlasovanie na: www.roxy.com/fitness

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: roxy fitness joga sup

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!