Sabaton & Accept v Bratislave
Streda 07. Septembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Sabaton & Accept v Bratislave

Populárni švédski bojovníci a nemecká heavy metalová legenda sa na jar 2017 spoja, aby spoločne udreli na pódiách v celej Európe. Bojovne naladená partia Sabaton & Accept dorazí do Bratislavy 14. marca, kde otrasú základmi Aegon Arény. Vstupenky exkluzívne v sieti Ticketportal.

Obrnená kavaléria s hrdým názvom Sabaton je nielen u nás stale populárnejšia a z klubovej kapely dávno prerástla do veľkých hál. Aktuálne turné nesie názov “The Last Tour”, ktorý sa inšpiroval novým albumom “The Last Stand”. Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na tradičnú solídnu šou a overené hity, ale aj na výživné ukážky nových veci z pripravovanej nahrávky.
Aby bol zážitok maximálny, Sabaton povolali do služby počas turné aj mimoriadne kvalitného špeciálneho hosťa: Accept! Heavy metalové nemecké legendy majú pod Tatrami silnú základňu fanúšikov. Pamätný je ich album Balls to the Wall z roku 1983, z ktorého zaznel aj rovnomenný hit a kapele zaistil svetový úspech. Srdce kapely tvorí Wolf Hoffmann, mnohými stále považovaný za najlepšieho heavy metalového gitaristu.

Vstupné: 32,- Eur / státie

Vstupenky:
https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=153812

Riadnu dávku metalu prináša Octopus promotion.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: octopus koncert metal

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!