Snow trip 2014  - Polianka
Piatok 20. Decembra 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Snow trip 2014 - Polianka

Boardlife.sk a hotel Polianka pre vás počas jarných prázdnin pripravujú zimné pobyty zamerané na výučbu a zdokonalenie zručností klasického a freestylového snowboardingu a freestylového lyžovania.

Po prvý krát sa SNOW – TRIPy  uskutočnia počas jarných prázdnin v lokalite Krpáčovo, ktorá je súčasťou Nízkych Tatier. Nízke Tatry a strediská Tále, Mýto pod Ďumbierom a Chopok – Jasná patria k najvyhľadávanejším lyžiarskym strediskám na Slovensku. Ponúkajú perfektne upravené zjazdovky rôznych obtiažností, freeridové zóny a snowpark. V tejto lokalite si zajazdia aj tí, ktorí sa chcú venovať klasickému snowboarding a lyžovaniu, alebo sa len učia základom týchto športov.

Termíny SNOW – TRIPov – Polianka:

16.2. – 21.2.2014

2.3. – 7.3.2014

SNOW – TRIP na Polianke odporúčame predovšetkým tým, ktorí si chcú zajazdiť a zdokonaliť svoje zručnosti v rôznom teréne, snowpark, freeride alebo na klasickej zjazdovke. Kemp je určený pre širokú verejnosť a pokroky na ňom urobia aj tí, ktorí sa na hory dostanú napríklad len na jeden týždeň v roku. 

Okrem 5 denného „all inclusive“ pobytu ponúka SNOW-TRIP aj pobyt bez výučby za zvýhodnenú cenu. Ubytovanie je zabezpečené v hoteli Polianka, ktorý je situovaný v blízkosti známych rekreačných stredísk Tále, Mýto pod Ďumbierom a Chopok – Jasná.  V hoteli sú k dispozícii príjemne zariadené dvojlôžkové izby, reštaurácia, školiaca miestnosť, relaxačné centrum so saunou, vyhrievanými vonkajšími kaďami s vírivkou, nočný bar „Garage pub“, Wi-Fi a parkovisko. Pred hotelom je k dispozícii niekoľko jibbových prekážok a vonkajšia ľadová plocha.

Cena 5 dňového pobytu je 250 € a zahŕňa 5 x ubytovanie s polpenziou, 6x permanentku, 20 hodín výučby, 3x videocoaching, delegáta, fotografa, kameramana a ďalší sprievodný program. Cena pobytu bez výučby je 190 €.

Tešiť sa môžete na skúsených inštruktorov ku ktorým sa pridá známa postava slovenského showbiznisu a snowboardingu Tomáš Hafner a najlepšia slovenská snowboardistka Baša Števulová. Vyskúšate si snowboardy a najlepšie freeride lyže značky Rossignol.

Prihlásiť sa môžete TU

Viac informácií nájdete na SNOW-TRIP Polianka alebo nás kontaktujte na email: boardlife@boardlife.sk

Novinky sledujte aj na facebookovej stránke SNOWTRIP 2014 - POLIANKA

Venujte darčekový SNOW-TRIP poukaz

Neviete čo darovať svojim najlepším kamarátom, súrodencom, partnerom a rodičom pod stromček, k narodeninám, sviatku, promóciám, maturite, svadbe, výročiu vzťahu, prvým šedivým vlasom, druhým zubom, k životnému úspechu aj neúspechu alebo len tak pre radosť? Na túto notoricky známu a do nekonečna opakovanú otázku reklamných kampaní má pre vás naša „crew“ celkom netradičnú odpoveď. Kúpte im darčekový poukaz na zimný pobyt na slovenských horách, kde si vychutnajú nie len poriadnu dávku pohoda, ale tiež urobia pokroky, či už na lyžiach alebo na snowboarde. 

Poukaz na zľavu:

Tento poukaz využijete v prípade, že obdarovaného necháte rozhodnúť o tom, kam a kedy pôjde, poprípade mu chcete darovať čiastočnú zľavu na pobyt. Poukaz získate zaslaním objednávkového formulára na email: boardlife@boardlife.sk  Do objednávky nezabudnite uviesť, na akú veľkú čiastku má byť vystavený. Poukaz bude zaslaný na dobierku na vami uvedenú adresu. Každý poukaz má kód, ktorý pri výbere termínu pobytu vyplníte do prihlášky. Výška vami darovanej zľavy bude odčítaná pri potvrdení prihlášky.

Na zakúpené poukazy sa vzťahujú nasledujúce storno podmienky: Pokiaľ sa poukaz vráti na dobierku na adresu Boardlife.sk, s.r.o., Kutuzovova 11, 831 03 Bratislava bez toho, že by bol vybraný termín zájazdu, vrátime tomu, kto ho zakúpil celú čiastku. Ak je účasť zrušená až po výbere kurzu a jeho termínu poukážka prepadá. Poukážka je prenosná aj po vyplnení prihlášky, zmena zvoleného termínu je možná max. 15 dní pred odjazdom

FORMULÁR (skopírujte do e-mailu boardlife@boardlife.sk)

Meno darujúceho:

Výška darovanej čiastky:

Adresa:

Email:

Telefón:

Číslo účtu pre prípadné vrátenie peňazí:

Meno účastníka kempu: 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!