Snowstars Family Camp Stubai 2016
Pondelok 02. Mája 2016
Autor: Maťa Molnárová

0 komentárov

Snowstars Family Camp Stubai 2016

Na jar v apríli sa nám podarilo úspešne zorganizovať Snowstars family camp. Počasie nám vyšlo na výbornú, keďže prvé 3 dni sme mali azúro, takže sme jazdili v parku a posledné 2 dni sme mali čerstvý sneh, tak sme si zajazdili aj jarný prašan.

Camperi sa zlepšovali každý jeden deň, podávali svoje životné výkony a týmto by som im chcela dať veľkú pochvalu. Ako organizátorke kempu mi bolo veľkým potešením spolupracovať s Romanom Dlauhým, ktorý je už veľa rokov TOP jazdcom českej snowboardovej scény, decká ho berú ako svoj vzor a vie ich veľa naučiť.

Snowstars camp na ľadovci Stubai budeme organizovať aj na jeseň, takže sa tešíme na všetkých freestylu chtivých camperov! Prajem pekné leto a vidíme sa na jeseň na ľadovci Stubai. :) Veľká vďaka patrí Tomášovi Polesenskému, ako nášmu fotografovi a kameramanovi a všetkým sponzorom a mediálnym partnerom.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowstars hanic stubai dlauhy molnarova

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!