Snowtrip.sk pozýva na Európsky Freeride Festival – Livigno 2015
Štvrtok 27. Novembra 2014
Autor: lentila

0 komentárov

Snowtrip.sk pozýva na Európsky Freeride Festival – Livigno 2015

Najlepšie talianske stredisko Livigno zaradilo do svojho kalendára úplne nový projekt. Týmto projektom je Európsky Freeride Festival. Jeho prvý ročník sa uskutoční v termíne od 31.januára do 4.februára 2015. Akcia je venovaná všetkým náruživým freeriderom, ktorí si tento festival určite nenechajú ujsť.

Európsky Freeride Festival je freeridovou udalosťou roka a ponúka veľké množstvo aktivít. V priebehu festivalu sa budú môcť účastníci zapojiť do množstva súťaží a závodov, ktoré sú určené pre amatérov ale aj pre profesionálov rôznych kategórií. S www.snowtrip.sk  si ho môžeš zažiť aj ty!!!

Po prvý krát si budú môcť návštevníci strediska Livigno užívať organizované Heli skiHeli board túry, ktoré budú dostupné širokej verejnosti. Túry sú pod vedením profesionálnych inštruktorov a každý účastník musí mať kompletné lavínové vybavenie, zručnosti a odvahu. Cena heli skiingu a heli boardingu sa pohybuje od 180 €/osoba. Zaujímavými aktivitami sú tiež túry pre všetkých ski, snowboard, skialp a splitboard nadšencov so sprievodcami po najlepších freeride spotoch Livigna. Nakoniec nesmieme zabudnúť ani na certifikované lavínové kempy, filmový festival, testovacie mestečko, množstvo koncertov a praties, ktoré budú súčasťou a sprievodným programom festivalového týždňa.

Všetky potrebné informácie o snowtripe na Európsky Freeride Festival nájdeš na www.snowtrip.sk alebo na www.europeanfreeridefestival.com

Aktuálne info čekuj na facebook evente: Snowtrip Livigno 2015

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!