SPOTS 3 v zabudnutom podzemí: Vernisáž, Vec, Haf, Lucifers, jazdenie a oveľa viac
Pondelok 16. Marca 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

SPOTS 3 v zabudnutom podzemí: Vernisáž, Vec, Haf, Lucifers, jazdenie a oveľa viac

Už v stredu 18. marca 2015 sa v Nemeckom kultúrnom dome v bratislavskej Rači uskutoční Spots 3. Tentoraz na snowboardovú tému. Príďte sa zabaviť, pozrieť si fotky, snowboardy z dôb dávno minulých.

Na 3. Spots uvidíte: Vernisáž fotografií Boardlife s vystavujúcimi fotografmi (najuznávanejšími svojho druhu na Slovensku): Mat Rendek a Peter Kubaľák. Okrem výstavy fotiek sa bude aj jazdiť. Pripravená je 3,5metra vysoká lešenárska rampa na rozbeh, 6 kubíkov snehu a zábradlie. Ak to viete na tyčkách, pridajte sa. Nejde o exhibíciu ale o váš zážitok. Účasť prisľúbilo niekoľko českých jazdcov a chýbať nebudú ani jazdci zo Slovenska. Pridať sa môžete aj vy!

Súčasťou Spots číslo 3 budú aj talkshow s legendami slovenského snowboardingu s ktorými si pokecá Tomáš Hafner. O hudobnú zábavu sa postarajú Vec a Hafo. Tešiť sa môžete aj na live koncert skupiny Lucifers v ktorej hrajú aj Robo Jedlička a Milan „Dróty“ Purdeš, čo sú také malé snowboardové legendy.

Čakajú na vás aj vystavené prvé snowboardy na Slovensku od roku 1981. Napríklad prvá doska na Slovensku, ktorá bola vyrobená surferom Robom Sitárom (Rosi). Vznikla v dobe keď sa ešte nepoužíval iba nazov snowboard, ale aj snurf, či skiboard. Jägermeister bar z paliet dekorovaný dolámanými snowboardami.

Začíname v stredu 18. marca od 19:00. Tešíme sa na vašu účasť.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: spots hafner vec

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!