Stredisko Jasná - Nízke Tatry je dnes uzatvorené, vyčínal orkán
Pondelok 11. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Stredisko Jasná - Nízke Tatry je dnes uzatvorené, vyčínal orkán

Na Chopku sa v nedeľu večer prehnal orkán, stredisko Jasná pre kalamitný stav uzatvorili. V stredisku Jasná - Nízke Tatry pracujú na odstraňovaní následkov včerajšej (nedeľa 10.12.) večernej kalamity. Práce sú obmedzené pretrvávajúcim nárazovým vetrom, pričom hrozí riziko padania stromov aj počas dnešného dňa. Za účelom zachovania bezpečnosti a nemožnosti sprevádzkovať lanovky z dôvodu silného vetra sa rozhodli stredisko JASNÁ (sever, juh), dnes 11.12.2017 UZATVORIŤ. Informácie budeme aktualizovať podľa vývoja situácie.

SHMU vydal výstrahu tretieho stupňa pred silným vetrom. Rýchlosť vetra má dosahovať až 50 m/s (180 km/h). Výstraha tretieho stupňa má pretrvávať až do utorka.

Ako ukazuje fotka od nášho kamaráta Mira H., tak orkán bol naozaj silný. Prvá fotka hore zobrazuje lesík na Záhradkách pred smršťou a druhá dolná fotka po smršti...... tu nie je čo viac dodať...

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: shmu jasna tmr pocasie

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!