Tat2Noise Act: Zvuk, čo sa vám vryje pod kožu... a to doslova!
Pondelok 30. Mája 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Tat2Noise Act: Zvuk, čo sa vám vryje pod kožu... a to doslova!

Táto belgická partia totiž behom svojich vystúpení prepája hudbu a tetovanie. Každá show pre nich tak znamená nove DIY kérky. Niečo ako automatické tetovanie, dizajn založený na rytme muziky. A že ta ich nie je práve harmonická sa môžete presvedčiť 1. júla na Mystic Skate Cupe na pražskej Štvanici.

Tat2NoiseAct sa dali dohromady niekedy v roku 2005, keď si v Čechách už legendárny tatér Kostek otvoril štúdio v Bruseli. Príležitostne vtedy jamoval s Fylom a pretože obaja majú radi kérky, povedali si prečo tieto subkultúry nespojiť. Pridalo sa pár podobných týpkov a kapela bola na svete. Teda kapela, povedzme skorej dosť netradičná formácia, alebo performácia. Najprv to bol totiž len taký žart. Akcia na jeden večer pre partiu kamošov, ktorá sa odohrala za jedným oknom v Red Light Districtu v Bruseli.

Pohltilo ich to natoľko, že dnes už existujú cez 10 rokov. Za tú dobu sa ich hudba výrazne zmenila. Stále majú radi skorej intímne prostredie klubu a menšie publikum , hudobne však už nejde len o čistý noise, ale mix punkrocku, hardcore a afrobeatu. A tetovania čo vznikajú na ich telách priamo na pódiu? Nezáleží na tom, ako budú vyzerať, ide o to celý kat si poriadne užiť. Prepojiť zvuk, energiu a bolesť.

Na Mystic dorazí Tat2NoisAct v rámci svojho letného turné autobusom, v ňom budú medzi svojimi live shows tetovať. Záujemci sa môžu hlásiť a objednať na ich maili: michal@tribo.cz, alebo telefonicky: +420 257 219 042.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!