Utorok 04. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Uprising je najpopulárnejší slovenský festival!

Festival Uprising sa stal behom svojej 5 ročnej histórie druhým najväčším festivalom na Slovensku a najrýchlejšie rastúcim slovenským festivalom. Dnes mu však jednoznačne patrí prvé miesto medzi festivalmi v popularite na facebooku. Ako jediný festival presiahol hranicu 30 000 fanušíkov a svojej popularite sa teší doma aj v zahraničí.

Atmosféru tohto festivalu zachytáva nové video UPRISING REGGAE FESTIVAL 2012 Official Aftermovie, ale najlepšie bude ju zažiť na vlastnej koži už 14.decembra v bratislavskom Ateliéri Babylon na treťom ročníku Uprising Winter Edition.

Zimný Uprising sa bude niesť v duchu britskej soundsystémovej kultúry a headlinermi sú jej najpovolanejší predstavitelia. Britská ikona reggae a ragga-jungle General Levy a svetovo najvýraznejšia postava jungle hudby Congo Natty, ktorý si so sebou do Bratislavy prinesie aj pôvabné speváčky Nãnci & Phoebe. Zo Škótska priletí aj chýrny soundsystém Mungo's Hi Fi a malá veľká žena indického pôvodu Soom T. Slovenskú scénu budú reprezentovať Štúdio Konečná Soundsystem, Natty Youth Sound, Superior a Ghetto Youths Sound. Hrať sa bude na 2 stagoch.

Príďte zažiť tú jedinečnú atmosféru Uprisingu už 14.12. do Ateliéru Babylon v Bratislave. Lístky kúpite v sieti Tickeportal alebo osobne v bratislavskom Batelieri (Továrenská 14).

Viac info na: www.uprising.sk, www.kulturise.sk, www.fb.com/uprisingreggaefestival a samozrejme Boardlife.sk fan page 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!