Uprising Reggae Festival je na konci. Pripomente si ho novým mixtejpom!
Nedeľa 24. Augusta 2014
Autor: PR

0 komentárov

Uprising Reggae Festival je na konci. Pripomente si ho novým mixtejpom!

Najväčšia letná udalosť na Zlatých pieskoch je za nami. Siedmy ročník festivalu Uprising ste si tento rok mohli po prvýkrát užiť už od štvrtku 21.augusta, kedy vystúpili umelci ako Mellow Mood, Cornerstone Roots, Deadly Hunta, Rocky Leon, alebo aj domáca reggae kapela Medial Banana. Festival potom pokračoval v piatok a sobotu a na programe boli hviezdne mená ako Shaggy, Jimmy Cliff, The Skatalites, KRS-One, Dub Fx, Dj Aphrodite, Chronixx, Jah9 a množstvo ďalších umelcov, atrakcií, aktivít a zaujímavostí.

Uprising Mixtape vol.4 prináša výber toho najzaujímavejšieho zo sveta reggae za posledné obdobie. Nájdete na ňom aj množstvo interpretov, ktorí vystúpia na Uprisingu tento rok, alebo vystupovali minulé ročníky. Štvrté pokračovanie Uprising Mixtape má opäť na svedomí Dj Simple Sample z Ghetto Youths Sound, obsahuje 58 stôp a nevyčísliteľné množstvo pozitívnych vibrácií. Prajeme príjemné počúvanie a užite si Uprising!

Uprising Mixtape vol. 4 (2014)

https://soundcloud.com/uprising-reggae-festival/uprising-mixtape-vol4-2014

Download

http://www.uprising.sk/mixtapes

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: uprising mixtape

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!