V Jasnej a v Tatranskej Lomnici budú korunovať lyžiarskych hrdinov
Streda 22. Marca 2017
Autor: PR

0 komentárov

V Jasnej a v Tatranskej Lomnici budú korunovať lyžiarskych hrdinov

Stať sa hrdinom lyžiarskej sezóny a zažiť pocit skutočného víťaza v Hero Season Trophy 2017 môže úplne každý. V piatok 24. marca v Jasnej a v sobotu 25. marca v Tatranskej Lomnici sa uskutočnia verejné preteky v obrovskom slalome, na ktoré sú pozvané deti, dospelí, seniori, lyžiari, snowboardisti, nadšenci a milovníci Tatier. V oboch strediskách sa súťaží na profesionálne pripravenej pretekárskej trati na zjazdovke svetového pohára č. 1a Pretekárska Luková – Priehyba (Jasná) a v lokalite Čučoriedky západ v Audi Ski Aréne (Tatranská Lomnica). Víťazi budú slávnostne korunovaní za kráľov zimnej sezóny 2016/17 a získajú prestížne ocenenie Hero Season Trophy 2017.

Výnimočné verejné preteky prinesú Vysokým a Nízkym Tatrám hrdinov lyžiarskej sezóny 2016/17, ich meno bude zapísané na stene slávy a víťazi si odnesú celosezónny skipas na novú lyžiarsku sezónu. Registrácia pretekárov začína v strediskách o 8.30 hod., otvorenie pretekov je o 11.00 hod., štart prvého pretekára o 11.10 hod. a vyhodnotenie s ceremóniou dekorovania kráľa lyžiarskej sezóny bude v oboch strediskách od 13.00 hod. Súčasťou sprievodného programu je aj skvelá aprés-ski zábava. Obľúbená lokalita Priehyba s výhľadom na Chopok ožije hudobnou produkciou z dielne populárnych dídžejov priamo z odparkovaného ratraku. Originálny ratrak stage rozprúdi pravú aprés-ski atmosféru spolu s atraktívnymi tanečnicami, skvelou hudbou a špeciálnou ponukou miešaných nápojov. Vo Vysokých Tatrách bude pre všetkých návštevníkov aprés-ski party na terase medzistanice Štart. Bližšie informácie k Hero Season Trophy na www.jasna.skwww.vt.sk.

Šikovní sezónkári majú zvýhodnené štartovné a to online prostredníctvom e-shopu www.gopass.sk

Lyžiari a návštevníci Jasnej môžu v piatok 24. marca stretnúť na autogramiáde aj charizmatickú lyžiarsku hviezdu Veroniku Velez-Zuzulovú, ktorá bude od 16.00 hod. v priestoroch VIST shopu Hotela Pošta.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna chopok tatranska lomnica

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!