V sobotu štartuje Uprising Winter Edition! Do Bratislavy prídu Dub Inc, The Skints a Fyah Son Bantu
Piatok 02. Decembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

V sobotu štartuje Uprising Winter Edition! Do Bratislavy prídu Dub Inc, The Skints a Fyah Son Bantu

Už iba posledných pár dní nás delí od siedmeho ročníka zimnej verzie festivalu Uprising. Sobota 3.12. bude v Bratislave patriť reggae a príbuzným žánrom. Do hlavného mesta na Uprising Winter Edition majú totiž namierené dve najospevovanejšie európske reggae kapely, Dub inc a The Skints, ktoré doplní kenský spevák Fyah Son Bantu a dji zo Slovenska a Čiech. Každému určite dobre padne takáto štipka leta, ktorú prináša festival Uprising.

Legendy francúzskeho reggae, Dub inc, sú práve na tour k novému albumu “So What”. Uplynulý víkend vypredali parížsku halu Zenith, kde s nimi vyše 6 tisíc fanúšikov skákalo počas nabitého 2-hodinového koncertu. Na rade je Bratislava a my veríme, že sa nenechá zahambiť!

Britskí The Skints sa pred pár dňami vrátili z úspešného amerického turné so slávnymi Sublime with Rome. V sobotu ich v Ateliéri Babylon čaká slovenská klubová premiéra. Nový album príde na zimný Uprising predstaviť aj Fyah Son Bantu z Kene a spoza dj pultu sa budú hlásiť pražskí United Forces of Dub a bratislavskí Natty Youth Sound.

Priamo na mieste sa v sobotu 3. decembra budú exkluzívne predávať aj lístky na jubilejný 10.ročník festivalu Uprising. Okrem lístkov nebudú chýbať ani Uprising tričká, mikiny, šiltovky či ponožky a merch vystupujúcich kapiel. Pre aktuálne informácie sledujte fanpage a web stránku festivalu www.uprising.sk. Posledné lístky zoženiete v sieti Ticketportal.

Kompletný harmonogram večera:

20:00 - door open

20:00 - NATTY YOUTH SOUND

22:00 - THE SKINTS

23:30 - DUB INC

01:15 - FYAH SON BANTU & UNITED FORCES OF DUB

03:00 - NATTY YOUTH SOUND

04:00 - end

Info: http://www.uprising.sk

Lístky: https://goo.gl/zSZwMl

Event: https://www.facebook.com/events/1325185680827424/

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: uprising

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!