Vyhodnotenie súťaže s Quiksilver & Roxy Czech and slovak Surfing Championship 2016
Streda 01. Júna 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Vyhodnotenie súťaže s Quiksilver & Roxy Czech and slovak Surfing Championship 2016

Už deviaty ročník stretnutia a súťaženia najlepších surferov z Česka a Slovenska pod názvom Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016 sa uskutoční na plážach Atlantického oceána v termíne 24.6 – 3.7.2016. K príležitosti tohto jedinečného surfového podujatia ste si mohli zasúťažiť aj vy. Poďme sa pozrieť, kto je šťastným výhercom skvelých cien od značky Quiksilver.

Úlohou našej čitateľskej súťaže bolo správne odpovedať na jednoduchú otázku: „V ktorom termíne a kde prebehne Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016? Správnu odpoveď ste mohli hľadať na webstránke www.surfchamp.cz a môžete na nej nájsť všetky podrobné informácie ak by ste sa chceli tohto jedinečného surfového podujatia zúčastniť!!!

Zo správnych odpovedí, že Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016 prebehne od 24.6. do 3.7.2016 vo francúzskom Seignosse sme vyžrebovali len jedného výhercu štýlových hodiniek Quiksilver (Molokai Tide Watch) a slnečných okuliarí Quiksilver (Ferris Shield) a tým je súťažiaci pod nickom: tammar96

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy, ktorú zadal pri registrácii na www.boardlife.sk

Všetkým súťažiacim ďakujeme, že sa zapojili do našej súťaže a veríme, že budete súťažiť naďalej!!!

Stále máte možnosť prihlásiť sa a zasurfovať si spolu s najlepšími surfermi zo Slovenska a Čiech. Všetky informácie ako sa dostať na Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2016 od 24.6. do 3.7.2016 vo francúzskom Seignosse hľadajte na www.surfchamp.cz !!! 

POZRITE SI VIDEO Z MINULÉHO ROKU

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!