Ženský Big Air na ZOH 2018 - ako skončila Klaudia Medlová?
Pondelok 19. Februára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ženský Big Air na ZOH 2018 - ako skončila Klaudia Medlová?

Z nedele na pondelok sa na ZOH odjazdila kvalifikácia ženského Big Air preteku. Na štarte nechýbala ani naša Klaudia Medlová a okrem nej aj 25 ďalší báb. Ako dopadla? Klaudii sa bohužiaľ nepodarilo odjazdiť ani jedena jazda podľa predstáv a získala len 50,50 bodov, čo jej stačilo na celkové 23. miesto.

Umiestnenie Klaudii Medlovej jej však nezabezpečilo postup medzi finálovú dvanástku a tak sa s olympijským Big airom rozlúčila. Avšak súťaž bola na veľmi vysokej úrovni a videli sme viaceré skvelé triky. Toto je ten pravý ženský snowboarding svetového formátu. Z prvého miesta postúpila do finále Rakúšanka Anna Gasser s trikom cab double cork 1080 mute.

Druhé a tretie miesto z kvalifikácie išlo do Japonska vďaka Yuka Fujimori a Reira Iwabuchi , ktoré zajazdili slušné backside 900 mute a cab 900 stale. Ďalej postupovali aj Jamie Anderson (USA), Zoi Sadowski Synnott (NZL), Laurie Blouin (CAN), Miyabi Onitsuka (JPN), Sina Candrian (SUI), Julia Marino (USA), Silje Norendal (NOR), Spencer O'Brien (CAN) a Jessika Jenson (USA).

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: fis big air medlova zoh

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!