Adrenalín Film Festival skate Jam 2015 pod Lafkom
Utorok 19. Mája 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Adrenalín Film Festival skate Jam 2015 pod Lafkom

Sobotné poobedie, krásne počasie, pohodička a pod mostom Lafranconi prebehol Adrenalín Film Festival skate Jam. o AFF ste už určite počuli, počas týždňa prebiehali videopremiéry viacerých videí z oblasti skateboardingu, surfingu, alebo bicyklovania sa.

AFF skate Jam mal byť zavŕšením tohto festivalu aj fyzickou činnosťou. Tá psychická nasledovala večer na afterparty a záverečnom premietaní. Pod mostom boli pripravené dve atrakcie. Jedna pre skaterov a to Urampa a druhá pre bicyklistov a to paletová Death Race.

Skate časť poznačila slabšia účasť, lebo v Košiciach sa v tom čase jazdila najväčšia skateboardová akcia na Slovensku. To však neubralo pohodovej atmosfére. Vidieť bolo mladých jazdcov, ale aj legendy ako Lukáša Mihalca, Ričiho Eliáša, Mira „Švába“ Bodiša, Elis, Siliho, Erika Cvopu a ďalších.

Celý deň sa pohupovalo v rampe, dokonca ako uvidíte vo videu z nej skákalo. Počas toho hrala hudba, grilovala sa klobáska a čapovalo pivečko. Sobotné poobedie ako vyšité. Sme radi, že sa organizujú aj takéto sprievodné akcie a samozrejme je super, že nejaký festival videí o extrémnych športoch vôbec vznikol.

Dúfame, že chalani budú v tomto trende pokračovať a my si budeme môcť pozrieť zaujímavé videá aj na ďalších ročníkoch AFF.

Ešte výsledky:

1. Lukáš Mihalec
2. Erik Cvopa
3. Riči Eliáš

Best Trick - Lupo

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: aff adrenalin festival

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!