Streda 02. Januára 2013
Autor: Zuzana Lempochnerová

0 komentárov

Elare premiere vol.2 - Zvolen

Pred Vianocami sa vo zvolenskom MPBH Skatehouse uskutočnilo pokračovanie premiéry slovenského skateboardového videa Elare z produkcie Štefana Kurillu. Tá prvá sa konala v Bratislave U Očka, ktorej fotoreportáž nájdete v našich článkoch. Okrem samotného premietania sa vo Zvolene jazdilo. Až na Mareka Zápražného, prišli všetci hlavní jazdci videa, takže večer mal interaktívnejší charakter – viac v nasledujúcom fotoreporte.

Hneď pri vstupe každého „prepadla“ šarmantná Soňa a šarmantný Mitch Buchannon s tombolovými lístkami. Takže až keď vás pustili, mohli ste sa ísť zvítať a usadiť sa do gaučov, kde sa už premietalo video Antiz X years. Komu sa nelenilo, ten si mohol zajazdiť v dvoch minirampách, ktoré MPBH Skatehouse ponúka. Mohli ste tu vidieť napríklad Juraja Vartíka, Braňa Moravčíka, Braňa Mrváňa, Adama Trana, Filipa Krchníka, Petra Moleca a ďalších.

Konečne večer, skvelá atmosféra, všetci usadení, začalo sa premietať. Video ste mali možnosť vidieť online u nás na Boardlife.sk, takže ho už určite všetci poznáte. Rešpekt Stívimu (Štefan Kurilla) a všetkým jazdcom. Je skvelé, keď sa nájdu ľudia ako Števo, ktorí majú chuť točiť a svojím počinom tak pozdvihnú úroveň skateboardingu na Slovensku. Vďaka chalani, len tak ďalej. Po vzhliadnutí všetkých profilov a potlesku, nasledovala tombola, v ktorej sa losovalo o ceny od DC.

Svoje sily a schopnosti sa predvádzali nielen na rampách, ale aj dvíhaním činiek. Nedá mi nespomenúť, že s cca 30 kg vážiacim závažím mali chalani problém, no našla sa slečna, ktorá to dala. A bola to práve naša tombolistka, šarmantná Soňa. Dievčatá majú teda zrejme silnejšie ruky, no chalani majú šikovnejšie nohy.

Po skončení akcie sa konala neoficiálna afterparty v bare, kde sa už dvíhali poháre, miešali spontánne kokteily alkoholu rôzneho druhu. Nuž a nedalo sa odolať ani poprsiu veľmi obdarenej a musím povedať aj veľmi odvážnej barmanky, s ktorou nechýbali ani fotky . Tie sú prísne tajné ale možno ich zahliadnete na jednej nemenovanej sociálnej sieti. Alebo sa spýtajte priamo chalanov z Bánoviec. Jednoducho podarená akcia ako sa patrí!

Veľká vďaka patrí Michalovi Kuvikovi a neziskovej organizácii Grind n.o., bez ktorích by MPBH Skatehouse vôbec neexistoval. Vďaka Robovi za technickú podporu a taktiež vďaka všetkým vám, ktorí ste prišli. Ďakujeme.

Kto nestihol premiéru v Bratislave či vo Zvolene a ešte video Elare nevidel, môže si ho pozrieť u nás na Boardlife.sk na nasledujúcom odkaze... Foto a text: Zuzana Lempochnerová

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!