Štvrtok 03. Januára 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozrite si 10 najčítanejších skate článkov za rok 2012

Začiatkom každého nového roka zvykneme prinášať sumarizáciu toho najčítanejšieho, čo sa na www.boardlife.sk objavilo. Tak tomu bude aj tentoraz, pozrite si desať najčítanejších článkov, ktoré sme vám priniesli v roku 2012 v skateboardovej sekcii.

Určite však stojí za to pozrieť si aj ďalšie články, ktoré sa v roku 2012 objavili v našej skate sekcii. Nebolo ich málo. 128 článkov z rôznych skateboardových akcií, súťaží, sessions, ale aj z výletov za skateboardingom a zábavou na doske. Samozrejme nechýbajú zábavné a náučné články, stačí sa len ponoriť do archívu. Teraz ale najčítanejších 10 v roku 2012.

Marek Zápražný - Back In Days (16.4.2012)

Marek bol znova na návšteve za veľkou mlákou. Preto sa Robo Ludrovský rozhodol dať dokopy zmes záberov, veľmi starého aj postaršieho dáta, videných aj nevidených, ktoré sa mu podarili s Marekom natočiť. Marek už dlhšiu dobu patrí medzi Slovensko-Českú špičku  dokazuje to aj v nasledujúcom videu.

Mareka sfotil Kristián a stočil Robo Ludrovský.

Betónový skatepark v Ružomberku (30.4.2012)

Rok 2012 bol pozitívne poznačený výstavbou betónových skateparkov. Jedným z najočakávanejších bol skatepark v Ružomberku. Ťažká, ale jazditeľná bowlová časť a príjemný menší street nedeď vedľa. Ešte pred samotnou oficiálnou otváračkou sa v parku zastavil Peter Kubaľák aby tam sfotil pár príjemných fotiek. Ako to vyzeralo?

Ružomberok odfotil Peter Kubaľák.

Pivo, víno, pálenka – Picnic Skate Show 2012 (24.9.2012)

Skate čítanosť je odlišná od tej snowboardovej aj tým, že vás viac zaujímali pohodové videa našich popredných jazdcov, namiesto rôznych súťaží. Najčítanejším článkom o súťaži bol ten z Picnic Skate Show 2012, ktorá sa odjazdila vo Zvolene.  Z akcie sme vám priniesli kopec fotiek (Kristián) a samozrejme fajné video od Maťa Mala. Sledujte v článku!

Braňo Mrváň foto by Kristián a video by Martin Malo.

Elare - slovenské skate video a Zápražný, Molec, Mrváň, Vartík, Krchník a ďalší (22.12.2012)

Asi najočakávanejšie slovenské skate video v roku 2012 pochádzalo od Števa Kurilli, ktorý mal veľmi plodný rok. Dôkazom je aj väčšie množstvo videí, ktoré ste mohli zočiť na Boardlife.sk Števo taktiež priniesol jedno full video, ktoré malo názov Elare. Prebehli dve videopremiéry v Bratislave a Zvolene. Veľká to paráda. Sledujte full video Elare.

Elare

Nitra má nový betónový skatepark, a v sobotu bolo čo oslavovať (8.10.2012)

Ďalším novootvoreným betónovým skateparku na Slovensku bol ten v Nitre. Väčšia streetová časť, príjemný menší bazén. Tak ako v Ružomberku, tak aj v Nitre sa o výstavbu starala firma Fiveramps. K skateparku patrí samozrejme aj opening a tak sa aj Nitra mala na čo tešiť. Točiť bol Števo Kurilla a fotky sú od Erika Tomašáka.

Erik Tomašák sfotil Braňa Moravčíka v Nitre.

Marek Zápražný interview a zopár sérok (31.5.2012)

Marek Zápražný sa v tom čase pred nedávnom vrátil z pobytu v Amerike. Taktiež sa zúčastnil pretekov v Paríži, ktoré mali názov Far'n'High. Marek má riadne naplnený kalendár, no stihol sa zastaviť aj v Bratislave. Pri tejto príležitosti ho vyspovedal Števo Kurilla, ktorý s ním natočil aj zopár trikov.

Back To The Streets 2012 – neskutočné jazdenie v Poľsku aj v podaní našich jazdcov (16.5.2012)

Samozrejme ani výlety do zahraničia nechýbali v našej skate sekcii. Jedným z takých je aj výlet do poľského Leszna, kde sa konala zaujímavá súťaž s názvom Back To The Streets 2012. Na akciu sme zavítali spolu so slovenskou posádkou a to Peťo Molec, Juro Vartík, Rišo Tury. Kameru držal Števo Kurilla a foťák Kristián.

Peťa Moleca odfotil Kristián.

Neplavec v bazéne (3.8.2012)

Rok 2012 bol v znamení výstavby skateparkov. Jeden nezávislý pohľad na ukončenú prácu poskytol Matúš Rendek. Skvelý fotograf, plavec v bazéne a človek, ktorý nemá problém povedať čo si myslí. Prečítajte si zaujímavé zhodnotenie skateparku v Ružomberku aj s priloženými fotkami.

Mat Rendek a jeho analógový počin.

One afternoon with - Marek Zápražný (22.1.2012)

Ďalšie video s Marekom Zápražným. Je vidieť, že sa vám Marekove jazdenie páči. O video sa postaral aktívny Števo Kurilla. Natáčalo sa v novomestskej skatehale. Video je súčasťou rubriky one afternoon, kde sa objavili Elis Raticová, Juro Vartík, Braňo Mrváň a znova Marek Zápražný.

Marek Zápražný - Nové Mesto

Ružomberok skatepark opening 2012 (1.7.2012)

Desiatym najčítanejším článkom v roku 2012 v skate sekcii na Boardlife.sk bol článok z otváračky. Ružomberok, betónový skatepark, oficiálne otvorenie. O sfotenie sa postaral Robo Ludrovský a dokázal, že to vie aj s druhou funkciou svojho 7D.

Frederik v Ružomberku by Robo Ludrovský.

Poz. red.: Za názvom akcie je dátum vydania článku. Umiestnenie článku v rebríčku čítanosti neodzrkadluje kvalitu danej akcie. Do komentov napíšte váš rebríček akcií, o ktorých ste u nás čítali.

Dovidenia v roku 2013 - váš www.boardlife.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!