Pondelok 22. Apríla 2013
Autor: lentila
Foto-video: Lulla, Števo Kurilla
0 komentárov

Report zo surfovej Get Ready for Summer Party vol.II

Štvrtok 18.apríla ste mohli zažiť tú najlepšiu prípravu na pomaly začínajúce leto. Lokálne surferky a surferi sa stretli v bratislavskom Nu Spirit Clube na surfovej Get Ready for Summer Party vol.II. Skvelá zábava, výborná hudba, veľa alkoholu, zaujímavý program, krásne baby a samozrejme aj veľa fešákov, jednoducho všetko bolo.

nuspirit_party

Môžeme povedať, že táto party bola jedna z tých, ktorá rýchlo začala a ešte rýchlejšie aj skončila, tak to jednoducho býva väčšinou keď sa zabávate so skvelými ľuďmi a takmer všetko je dokonalé. Takto sme sa cítili my. Ale poďme postupne od začiatku. Brány Nu Spiritu sa otvorili klasicky o 20:00 hod. Keďže v Bratislave bol príjemný teplý večer a všetci teraskovali na pivečku prví ľudia sa začali schádzať až k desiatej hodine. Sexi hostesky na vstupe vás privítali dobre namrazeným Jägermaisterom a typickým kvetinovým oranžovým vencom na krk. 

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Postupne sa začal klub hemžiť známymi aj neznámymi tvárami, ktoré sa prišli pozabávať a keďže štvrtku sa hovorí „malý piatok“ tak aj poriadne si ešte pred víkendom vyhodiť z kopýtka. Postupné napĺňanie sa hlavného baru tak, že ste mali problém prejsť bolo predzvesťou, že pripravený program sa môže začať. 

Ako prvý sa v programe party predstavil so svojím mini koncertom avizovaný „slovenský Jack Johnson“ ADO, ktorý mal v Nu Spirite svoju premiéru. Po prvý krát na jeho koncerte taktiež objavil v doprovode cajonu. Na cajon ADA sprvádzal jeho kamarát Peťo Filo. V exotickej kompinácii gitary a cajonu bolo cítiť oceán, ktorý rozvlnil v príjemných rytmoch celý klub. 

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Po koncerte sme sa schladili chladeným budvárkom a vychutnávali sme si prvú projekciu videa s názvom „Surf-trip destinations“ z produkcie Surf-tirp.sk/cz, ktorým boli zábery od francúzskeho oceánu. Ďalším video bolo zo Španielského pobrežia s názvom "Surf-trip life". Obe videá natočil a zrežíroval Michal Šroubek. Vo videách ste mohli vidieť destinácie, na ktoré sa aj vy môžete vybrať surfovať so Surf-trip.sk/cz

Po projekcii mohol začať hlavný bod programu, ktorým bola módna prehliadka novej letnej kolekcie oblečenie značky FOX, topánok CROCS a štýlových hodiniek talianskej značky TOO LATE. Naše krásne lokálne surferky Kači, Lubica, Renatka, Lucia, IvicaEma predviedli najnovšie modely tričiek, plaviek, mikín a šortiek. Samozrejme nechýbali aj surferi FilipRado, ktorí na prehliadke predviedli pánske modely týchto značiek a zaujali mnohé prítomné slečny. Krásne tváričky a surfové účesy vyčarovala šikovná dvorná vizážistka Miška Mičudová

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Zábava pokračovala ďalej a s pokročilou hodinou sa zvyšovali účty na bare a promile alkoholu v krvi rástli veľkou rýchlosťou. A keďže bola na programe ešte tombola a my sme chceli všetky darčeky od sponzorov rozdať poponáhľali sme sa s tombolou. Moderátor celého večera a známa postava board scény Aktiv si pozval na pódium naše krásne modelky, ktoré mu v zaplnenom klube pomohli zvládnuť atmosféru a išli sa žrebovať lístočky. Veľa cien od partnerov potešili miestnych surferov, no bolo treba poriadne nabrať sily a predrať sa cez obrovské množstvo zábavy chtivých party maniakov.

Večer pokračoval a zásoby alkoholu sa v klube priamoúmerne zábave zmenšovali. Do tanca rozbaľovali tie najväčšie hitovky a beaty najznámejší surfový DJs Yanko KrálCifiman. V hraní ich prišiel po prvý krát na Slovensko podporiť taktiež najznámejší party DJ Akvamen, ktorému sa Bratislava veľmi zapáčila. Ako sme spomínali na party prišli potancovať a popiť aj známe tváre slovenskej board scény ako Baška Števulová so svojou partičkou, party man Erik Cvopa so svojou skate crew a mnoho ďalších tvárí slovenskej scény.

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Poslednú zastávku party tour Get Ready for Summer vol.II privíta pražský surfový spot Fusion Hotel Praha už tento piatok 26.apríla 2013.

Get Ready for Summer Party vol.II podporili partneri: Jägermaister, Surf-trip.sk/cz, Boardlife.sk, Budvar, FOX, CROCS. 

Viac fotiek z Get Ready for Summer nájdete v ::: GALÉRII :::

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!