Pondelok 31. Októbra 2011
Autor: Boardlife, Kudy
Foto-video: Kudy Production
1 komentár

Summer 2011 - skateboarding z Topoľčian

Občas sa ozvú aj menšie produkcie, resp. chalani, čo tak často netočia a neuverejňujú svoje videá u nás. O to radšej ich podporíme a ukážeme ostatným, že aj v iných častiach ako Bratislava a Košice sa niečo deje. Dnes prinášame video od Kudy Produuction z Topoľčian s názvom Summer 2011.

Toto videjko je len taký krátky počin z tohtoročného leta. Ako viete, mesto Topoľčany nám postavilo nový skatepark, tak sme sa rozhodli, že sa pokúsime spraviť niečo ako "oslavu" tomuto miestu a natočíme krátky edit.

Celkovo sa teda točilo iba niečo vyše troch mesiacov, ale v podstate sa točeniu venovalo dokopy iba zopár dní. Ale nakoniec sa podarilo dať dokopy celkom dosť materiálu, z ktorého sa aj tak väčšina nakoniec vysekala, hehe.

Edit má bez mála 10 minút a celý sa odohráva na plaze v Topoľčanoch. Vo videu možno vidieť všetkých lokál skaterov z Topoľčian, teda konkrétne Dávid Lukačka, Michal "Šery" Šaray, Lukáš "Kosťo" Kostolanský, Martin Halmo a Peter Kúdela. Jednu sérku a jeden trik tam má aj jeden nádejný chalan z Bošian, ale keďže som s ním jazdil a točil iba zopár krát, bohužiaľ neviem ako sa volá a preto sa mu ospravedlňujem, že ho nebudem menovať :)

Celkovo chalani predviedli celkom dobrý štýl jazdenia a ja osobne som s týmto celkom spokojný. Celkový koncept videa som sa snažil orientovať na takú letnú pohodičku, takže tomu zodpovedá aj hudba a strih (čiže žiadny trápny Lil' Wayne "wannabe gangsta rap" :) ) Všetky videá okolo topoľčianského skateboardingu vrátane tohto a aj jednotlivé party z minuloročného videa je možné vidieť na youtube kanály Kudy Production

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

Nedorolka
Nedorolka skvele a super miesto na jazdenie :)
Pridané: 22:55 02.11.2011