Pondelok 31. Októbra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skatepark (indoor) - Nové Mesto nad Váhom

Najnovšia skate hala na Slovensku postavená koncom októbra 2011 sa nachádza v meste Nové Mesto nad Váhom. Kompletne zrekonštruovaná hala s prekážkami od Parkpilot sa nachádza na Banskej ulici, za čerpacou stanicou.

Hala je rozdelená na tri časti. V prvej sa nachádza zrekonštruované miničko. Minirampa je oddelená od samotného parku. V druhej časti a už samotnom skateparku sa nachádzajú prekážky určené skorej na skate a v tretej záverečnej časti nájdeme väčšie prekážky pre bikerov. Prekážky: pyramída, wallride, niekoľko rádiusov, grindbox, miničko, rail, šikmá bedňa, vyhadzovačky s dopadmi.

Prekážky sú od firmy Parkpilot, z kvalitného materiálu. Bikeri majú zakázané používať kovové pegy. Skatepark je otvorený denne okrem pondelka a jednotlivé dni sú určené buď bikerom, alebo ostatným jazdcom. Vstupné je 1€, alebo sa dá kúpiť sezónka za 50€. (sezónka platí na kalendárny rok)

OTVÁRACIE HODINY:

hľadajte na stránke: www.tsm.nove-mesto.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!