Utorok 29. Mája 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skatepark - Liptovský Mikuláš

Skatepark v Liptovskom Mikuláši v minulosti patril k tým najlepším na Slovensku. Nachádza sa za čerpacou stanicou Shell na začiatku Liptovského Mikuláša. Momentálne je viacero prekážok v zlom stave, ale stále ostalo množstvo z nich použiteľných.

Skatepark sa nachýádza na Nábreží Janka Kráľa. Nájdete tam viacero bankov a rádiusov rôznych sklonov a veľkostí, v centrálnej časti sa nachádza mramorová grind kocka, stredne dlhý cca 4m, rovný jakel. V parku nájdeme aj drevený griondbox. Ďalšími prekážkami sú veľký a malý funbox s múrikmi, tie sú však v zlom stave. V rohu skateparku je rožná pyramída. Väčšina prekážok je z dreva.

Povrch skateparku je z kvalitného liateho betónu, avšak na niektorých miestach sa ukazujú pukliny a jamky. Vstupné do skateparku je neznáme. Park je oplotený, ale stále otvorený. O skatepark by sa mal starať miestny skate klub. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!