Streda 11. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Skatepark - Žilina

Skatepark v Žiline bol postavený v roku 2011 firmou ParkPilot. Nájdete ho tak, že smerom do Ružomberka sa za Teskom dáte doľava a potom na prvej svetelnej tiež doľava a stále sa budete držať vľavo, až sa dostanete k novej rekreačnej oblasti.

Skatepark sa skladá zo štyroch častí. V pravej časti nájdete dva grindboxy, rail, wallride. V strednej časti sa nachádza rail, multifunkčný funbox s railami a grindboxami. Ľavá časť obsahuje rohovú pyramídu a veľký rádius. Štvrtou časťou je minirampa s bočnými a predným bankom.

Cena prekážok bola 67.000 €. povrch prekážok je zo špeciálneho materiálu Skatesmart od nemeckej firmy IOU-Ramps. V celom procese plánovania boli zapojení aj samotní skateri (Marián Hrnčiar, Mišo a Paľo Horeční, Julo Petrík, Michal Benko), ktorí mali možnosť všetky rozhodnutia pripomienkovať a sami tak určiť, ako má skatepark vyzerať.

Otváracie hodiny skateparku sú: od 9:00 do 21:00. Jazdiť je dovolené na skate, BMX a korčuliach. Deti do 10 rokov majú zákaz používať park bez dozoru dospelej osoby. Jazdci do 18 rokom musia používať prilbu.

Kontaktné údaje:
Mobil: 0903 243 900
Mail: zirafa@zirafa.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!