Absinthe Films prináša najnovšie video Isle of Snow
Pondelok 09. Septembra 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Absinthe Films prináša najnovšie video Isle of Snow

Európska filmová tour nového Absinthe videa Isle of Snow začína 18. októbra 2019. Švajčiarska filmová produkcia Absinthe FIlms, ktorá viac krát priemerovala svoje videá aj na Slovensku vydáva už svoje 20. video. Tentoraz nesie názov Isle of Snow.

Vo videu sa ukážu stálice ako Nicolas Müller zo Švajčiarska a Wolle Nyvelt z Rakúska. Doplnia ich jazdci z USA a to Dylan Alito, Matt Wainhouse, Demetri Bales, Aspen Weaver, Hans Mindnich, Blair Habenicht, Judd Henkes a Brandon Cocard. Kanadu reprezentuje legenda David Carrier-Porcheron „DCP", Frank Bourgeois, Chris Rasman a Mark Tremblay. Okrem nich uvidíte jazdiť aj riderov ako Severin Van der Meer, Leo Eigensatz a Carlos Gerber. Je sa na čo tešiť.

Video sa natáčalo hlavne v USA, Kanade, Japonsku, Švajčiarsku a Rakúsku. Nebude chýbať riadny backcountry freestyle, freeride ale aj brúsenie železa vo veľkom štýle. No a kedy a kde to celé vypukne?

September 18th, 2019: Zurich, SUI, Kaufleuten

September 19th, 2019: Munich, GER, Korner Bar

September 20th, 2019: Innsbruck, AUT, Leo Kino

September 21st, 2019: Budapest, HUN, 7kert – Hétkert

September 23rd, 2019: Berlin, GER, Cassiopeia

September 24th, 2019: Hamburg, GER, Abaton Kino

September 25th, 2019: Amsterdam, NED, Rialto Cinema

Premiéry budú samozrejme ešte pribúdať a my dúfame, že Slovensko bude taktiež zaradené medzi krajiny, kde si budete môcť tento skvelý kúsok pozrieť.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: absinthe video film premiera

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!